Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 572 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 5 6 7 8 -9- 10 11 12 13 ... 23  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
4.11.2019Cvičení pro těhotné se tento týden nekoná
Tento čtvrtek 7.11. se z provozních důvodů nekoná cvičení pro těhotné, děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
4.11.2019Na Den zdraví poradíme kuřákům, bez objednání bude přístupný mamograf
Prevence je základ. Jihlavská nemocnice proto připravila již tradiční Den zdraví pro veřejnost, kde si můžete nechat změřit tlak, cholesterol, naučíte se také správně mýt ruce. Poradíme i s očkováním proti klíšťové encefalitidě.
Mgr. Monika Zachrlová
30.10.2019Úprava Vrchlického ulice
V těchto dnech se opravuje povrch Vrchlického ulice. Pokud k nám pojedete, připravte se na komplikace a objízdnou trasu. Více informací najdete na odkazu níže.
Mgr. Monika Zachrlová
23.10.2019V jihlavské nemocnici mapují paliativní péči
Na nevyléčitelně nemocné pacienty se závažným onemocněním v pokročilých a konečných stádiích onkologických i neonkologických onemocnění se zaměřili v jihlavské nemocnici. Probíhá tam pilotní projekt Ministerstva zdravotnictví na zmapování potřebnosti paliativní péče v nemocnicích.
Mgr. Monika Zachrlová
21.10.2019Šestý vánoční pokoj slouží pacientům
Vánoce klepou na dveře a zanedlouho budeme vyhlašovat nový ročník Vánočního pokoje. Teď začalo sloužit pacientům opravené zázemí na rehabilitačním oddělení, na které se lidé skládali loňské vánoční svátky. Využijí ho pacienti po úrazech, ortopedických operacích či s neurologickými potížemi. Na pokoji proběhly velké stavební změny hlavně v koupelně.
Mgr. Monika Zachrlová
10.10.2019Jihlavská nemocnice má nejmodernější ultrazvuky v zemi
Jeden z nejmodernějších ultrazvuků na Vysočině a prakticky v celé zemi má nově k dispozici jihlavská nemocnice. Sloužit bude na gynekologickém oddělení nastávajícím maminkám i onkologickým pacientkám. Ultrazvuk je především rychlejší a přesnější než dosavadní přístroje. V jihlavské nemocnici přibyly dva nové přístroje.
Mgr. Monika Zachrlová
30.9.2019Certifikát ukázal: maminky jsou s porodnicí v Jihlavě velmi spokojené
Spokojené maminky. Tak by se daly stručně nazvat certifikáty, které obdržela jihlavská porodnice. Dotazníky u stovek žen, které zde rodily, ukázaly, že maminky byly s porodem v Jihlavě spokojené. V jihlavské nemocnici proběhlo předání ocenění, za kterým stojí práce celého týmu, právě v těchto dnech.
Mgr. Monika Zachrlová
23.9.2019V jihlavské nemocnici mění magnetickou rezonanci
Obměna jednoho z největších a nejtěžších přístrojů probíhá právě v jihlavské nemocnici. V těchto dnech opustil šestitunový gigant areál nemocnice. Nahradí ho novější a modernější přístroj.
Mgr. Monika Zachrlová
18.9.2019Magnetická resonance mimo provoz
Milí pacienti, magnetická resonance je z důvodu výměny přístroje mimo provoz. Objednávat se můžete na telefonním čísle 731 430 484. Počítejte prosím s tím, že objednáváme na prosinec. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
12.9.2019Edukační setkání pro pacienty
Na pátek 20.září připravujeme další setkání pacientů před totální endoprotézou kyčelního a kolenního kloubu. Tam se můžete našich lékařů na cokoli zeptat a dozvíte se také vše o výkonu, který Vás čeká. Více informací najdete níže. Těšíme se na Vás!
Mgr. Monika Zachrlová
9.9.2019Akné poradna slaví dvacet let
Už dvě desetiletí pomáhá lékařka Zuzana Nevoralová těm, které trápí akné a jiné obličejové dermatózy. Specializovaná ambulance slaví kulatiny. Pomohla více již téměř třem tisícům lidí. Problémy s pletí mají nejenom mladí lidé, ale i dospělí. V ambulanci pomáhají pacientům s těmi nejvážnějšími potížemi.
Mgr. Monika Zachrlová
3.9.2019Cyklisté už podeváté šlápnou do pedálů a pomohou dětem
Letos se opět pojede tradiční charitativní cyklojízda Na kole dětem Vysočinou. V sobotu 7.září může každý vyjet na kole a pomoci. Tradičně se startuje v Telči na náměstí, polovina trasy je v Jihlavě a závěr je opět v Telči.
Mgr. Monika Zachrlová
21.8.2019Letošní léto přibylo alergických reakcí po bodnutí hmyzem
Ani letošní léto není výjimkou a na urgentním příjmu ošetřují zdravotníci typicky letní úrazy. Oproti předchozím prázdninám ale přibylo pacientů s alergickými reakcemi po bodnutí hmyzem. Nikdo nebyl v ohrožení života, ale bylo nutné zahájit protialergickou nebo protizánětlivou léčbu.
Mgr. Monika Zachrlová
22.7.2019Tatínci na porodnici mají větší pohodlí
Jihlavská porodnice je stále vyhledávanější mezi maminkami. Svědčí o tom rostoucí čísla porodů. Větší komfort mají nově tatínci, kteří ve čtyřech pokojích mohou využít nová rozkládací pohodlná křesla pro strávení první noci se svojí rodinou.
Mgr. Monika Zachrlová
17.7.2019Pacienti po mozkových příhodách mají v Jihlavě péči na úrovni evropské špičky
Iktové centrum jihlavské nemocnice získalo prestižní evropské ocenění. To drží jen několik desítek špičkových nemocnic v Evropě. Je udělováno na základě sledovaných ukazatelů a znamená, že pacienti po cévních mozkových příhodách mají v Jihlavě péči srovnatelnou s vyhlášenými světovými nemocnicemi.
Mgr. Monika Zachrlová
4.7.2019Pacienti mohou relaxovat v novém altánu
Nová odpočinková zóna je připravena pro pacienty jihlavské nemocnice. Dřevěné lavice vyrobili studenti v rámci školní výuky a ruku k dílu přidali i řemeslníci z řad zaměstnanců nemocnice. V altánu mohou trávit čas pacienti i jejich návštěvy.
Mgr. Monika Zachrlová
27.6.2019O letních prázdninách pozor na změny ordinačních hodin
V červenci a srpnu dochází ke změnám ordinačních hodin ambulancí jihlavské nemocnice. Některé odborné poradny přes léto přeruší provoz úplně, jiné omezí.
Mgr. Monika Zachrlová
20.6.2019Nový přístroj a metody pomůžou odstranit vrásky i jizvy
Lékaři v jihlavské nemocnici nově pomohou pacientům s vráskami, odstraní drobné kožní výrůstky a jizvy či strie. Nové placené estetické služby nabízí na kožním oddělení, kde zakoupili nový přístroj za dvě stě tisíc korun.
Mgr. Monika Zachrlová
12.6.2019Pro větší děti se otevřel další nově opravený zvířecí pokoj
Na dětském oddělení jihlavské nemocnice přibyl další opravený pokoj. Tentokrát je zázemí opravené na oddělení větších dětí. Vybavení se mohlo pořídit opět díky sponzorovi. Je to poslední pokoj, který se opravil pod taktovkou vrchní sestry Simony Hájkové. Ta se tak symbolicky rozloučila s pozicí vrchní sestry.
Mgr. Monika Zachrlová
6.6.2019Zdravotníci ukáží, jak zachraňují životy. Podívat se může každý.
Lékaři a sestřičky jihlavské nemocnice předvedou profesionální pomocníky, díky kterým zachraňují životy. Poradí všem, jak správně měřit krevní tlak, nebo řeknou, jak a podle čeho probíhá třídění pacientů na urgentním příjmu. Práci plnou adrenalinu ukáží v pátek 14.června veřejnosti také Lékaři bez hranic, hasiči, záchranáři, nebo armáda.
Mgr. Monika Zachrlová
30.5.2019Pro nejmenší pacienty máme dvacet dva nových monitorů dechu
Dětské oddělení jihlavské nemocnice dostalo nové přístroje pro novorozence. Celkem dvacet dva monitorů dechu bude sloužit těm nejmenším pacientům. Na oddělení je darovala Nadace Křižovatka.
Mgr. Monika Zachrlová
15.5.2019V jihlavské nemocnici se pustili do boje s kouřením
Zdravotníci v jihlavské nemocnici prošli odborným školením, jak pomoci kuřákům s jejich zlozvykem. Pacienti se tak mohou poradit s vyškoleným personálem přímo během pobytu v nemocnici, a to ještě před tím, než jim bude doporučena návštěva odborné ambulance.
Mgr. Monika Zachrlová
9.5.2019Zdravotní sestry mají svátek
Sedm stovek zdravotních sester v jihlavské nemocnici slaví svátek. 12. května je Mezinárodní den sester. V posledních letech je jich nejenom v krajském městě Vysočiny nedostatek. Aktuálně nemocnice hledá 25 nových sester.
Mgr. Monika Zachrlová
6.5.2019Cvičení pro těhotné tento týden není
Tento týden ve čtvrtek 9.května se nekoná pravidelné cvičení pro těhotné. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
2.5.2019V jihlavské nemocnici se stěhovala další oddělení
V rámci oprav interního pavilonu se v těchto dnech přemístila další oddělení. Poslední stěhování čekalo pacienty ORL a také části ortopedicko-traumatologického oddělení. V následujících dnech čeká přesun ještě plicní oddělení. Interní pavilon je sice několik týdnů opraven, ale za chodu probíhají ještě poslední přesuny.
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 572 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 5 6 7 8 -9- 10 11 12 13 ... 23  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies