Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 458 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 19  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
25.10.2020Odběrové místo u nemocnice se stěhuje
O pár desítek metrů se stěhuje odběrové místo u jihlavské nemocnice na COVID-19. Několik týdnů stál červený stan na hlavním parkovišti na ulici Vrchlického. Od pondělního rána 26. října se přemístí do průjezdu mezi nemocnicí a Domem zdraví. Ulehčí se tak dopravě kolem nemocnice.
Mgr. Monika Zachrlová
22.10.2020Aktuální informace pro onkologické pacietny
Lůžkové onkologické oddělení stěhujeme od pátku 23. října do přízemí interního pavilonu. Chemoterapie i ambulance pro Vás zůstávají na stejných místech. O případných změnách Vás budeme informovat.
Mgr. Monika Zachrlová
21.10.2020Nevstupujte do nemocnice, pokud nemusíte
Nemocnice Jihlava omezila ambulantní provoz. Omezení není plošné, některé specializované poradny provoz přerušily, jiné pouze omezily. Nemocnice zřídila speciální linku, kde pacienti zjistí potřebné informace.
Mgr. Monika Zachrlová
19.10.2020Jihlavská nemocnice omezuje ambulantní péči
V Nemocnici Jihlava přibývá za poslední tři týdny pacientů o nemocněním COVID-19 a také s jejím těžkým průběhem. Před týdnem proto zařízení omezilo plánovanou péči. Situace se nezlepšila, proto od tohoto týdne omezuje také ambulantní péči. Všechny pacienty, kterých se omezení týká, včas sami telefonicky kontaktujeme.
Mgr. Monika Zachrlová
2.10.2020Jihlavská nemocnice musí bohužel omezit plánovanou péči
Za poslední dva týdny přibylo v Nemocnici Jihlava pacientů s těžkým průběhem COVID-19. Infekční oddělení, které bylo pro tyto pacienty vymezené, již kapacitně nestačilo a do „červené“ zóny se přesunulo také ARO. Onemocnění se tento týden rozšířilo také mezi další dvě lůžková oddělení. Vedení nemocnice proto z preventivních důvodů přistoupilo k omezení plánované péče.
Mgr. Monika Zachrlová
29.9.2020Den jihlavského kardiocentra zrušen
Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci musíme zrušit 11. Den jihlavského kardiocentra 2020 plánovaný na 8.10.2020. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
22.9.2020Uzavření Protialkoholní záchytné stanice
Z epidemiologických důvodů máme od dnešního dne až do odvolání uzavřenou Protialkoholní záchytnou stanici. Klienti budou odváženi na jiná pracoviště.
Mgr. Monika Zachrlová
15.9.2020Kapka Naděje ve spolupráci s firmou Cara Plasma s.r.o. darovala tří fototerapeutické lampy pro novorozence
Novorozenecké oddělení jihlavské nemocnice dostalo tři nové fototerapeutické lampy. Dnes je přijeli oficiálně předat zástupci nadačního fondu Kapka Naděje a firmy Cara Plasma s.r.o., s jejíž pomocí bylo možné tyto přístroje zakoupit. LED lampy s modrým světlem slouží pro léčbu novorozenecké žloutenky.
Mgr. Monika Zachrlová
8.9.2020Jihlavská nemocnice pokračuje ve sbírce, potřebné je dovybavit JIP
Dovybavení intenzivní péče a nákup ochranných pomůcek. To by chtěla v nejbližší době pořídit jihlavská nemocnice. Jarní epidemiologická vlna prošla nemocnicí vcelku poklidně. Nyní, v té druhé, jsou hospitalizováni covid pozitivní pacienti a denně zařízení testuje téměř 200 lidí.
Mgr. Monika Zachrlová
3.9.2020Důležitá informace pro návštěvy
Vážení příbuzní a přátelé našich pacientů, od soboty 5. září 2020 se mění režim nošení balíčků pro hospitalizované pacienty. Balíčky ( např. hygienické pomůcky, léky atd.) můžete nosit v daných časech přímo na oddělení, kde je pacient hospitalizován a předat je sestřičkám: denně 10:30 - 11:30 a 16:00 - 17:00 hod.
Mgr. Monika Zachrlová
3.9.2020Cyklisté už podesáté šlápnou do pedálů a pomohou dětem
Letos se opět pojede tradiční charitativní cyklojízda Na kole dětem Vysočinou. V sobotu 12. září může každý vyjet na kole a pomoci. Tradičně se startuje v Telči na náměstí, polovina trasy je v Jihlavě a závěr je opět v Telči.
Mgr. Monika Zachrlová
1.9.2020Práce v nemocniční jídelně jsou v plném proudu
Během října by se měla jídelna pro zaměstnance nemocnice přesunout do provizorně opravených míst. Dvouletá oprava pavilonu jde pomalu do druhé poloviny. Stravovací provoz jihlavské nemocnice bude nejenom schopný vařit více jídel, ale nabídne i větší komfort ve výběru.
Mgr. Monika Zachrlová
24.8.2020Plavání a cvičení pro těhotné
V září zahajujeme opět plavání a cvičení pro těhotné. Prosíme zájemkyně o cvičení, aby se telefonicky objednávaly vzhledem k možnému omezenému počtu žen na telefonním čísle : 567 157 686 - porodní sál. Děkujeme a těšíme se na Vás.
Mgr. Monika Zachrlová
17.8.2020Návštěvy na oddělení šestinedělí
Vzhledem ke zlepšující se epidemiologické situaci umožňujeme návštěvu tatínků na oddělení šestinedělí a novorozenecké JIP. Prosíme, dodržujte stanovená pravidla, se kterými Vás seznámí náš personál. Návštěvy na ostatních odděleních povolené nejsou, děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
13.8.2020Nová mobilní buňka změří teplotu a vydezinfikuje
V jihlavské nemocnici začalo sloužit bezkontaktní zařízení pro měření teploty a dezinfekci. Systém se zatím testuje pro zaměstnance. Nemocnice v Jihlavě je první na Vysočině, která podobné zařízení využívá.
Mgr. Monika Zachrlová
4.8.2020Dárci krve? V létě nedostatkové zboží.
O letních prázdninách je tradičně méně dárců krve. Letos je situace o to horší, že pro ně platí nová omezení kvůli epidemiologické situaci. „Bohužel musíme například vyřadit každého, kdo se podíval v předchozích dnech za hranice naší země,“ říká jedno z kritérií pracovník odběrového střediska dárců krve Jaroslav Zelený.
Mgr. Monika Zachrlová
29.7.2020Pokladna tento týden
Vážení návštěvníci, pokladna v naší nemocnici bude tento čtvrtek a pátek otevřena pouze od 8 do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
29.7.2020V jihlavské nemocnici je nově rouškomat
Pokud doma zapomenete roušku a jdete do nemocnice, můžete si nově pořídit ústenku v automatu přímo ve vestibulu hlavního vchodu. Roušky jsou ve zdravotnických zařízeních stále povinné a prosíme všechny, aby je nosili.
Mgr. Monika Zachrlová
23.7.2020Rekordní noc na Protialkoholní záchytné stanici
Protialkoholní záchytná stanice v Jihlavě zažila jednu z nejnáročnějších nocí. Během dvou podvečerních hodin přijali zaměstnanci pět podnapilých lidí, kteří dělali výtržnosti. Tři z nich byly ženy.
Mgr. Monika Zachrlová
14.7.2020Před návštěvou lékaře nezapomeňte na triáž
Vážení pacienti, triáž u hlavního vchodu do nemocnice je zrušená, ale stále probíhá v ambulanci, pokud jdete k lékaři. Pokud chcete ušetřit čas sobě i nám, vyplňte prosím dotazník na www.nemji.cz/autotriaz
Děkujeme!
Mgr. Monika Zachrlová
11.7.2020Červený stan znovu před nemocnicí
V jihlavské nemocnici vzhledem z epidemiologické situaci znovu spouštíme provoz odběrového místa na parkovišti před hlavním vchodem do nemocnice. Platí také zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních.
Mgr. Monika Zachrlová
10.7.2020Zákaz návštěv
Vážení, vzhledem k epidemiologické situaci jsme museli přistoupit s okamžitou platností k zákazu návštěv v naší nemocnici. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
1.7.2020O letních prázdninách pozor na změny ordinačních hodin
V červenci a srpnu dochází ke změnám ordinačních hodin ambulancí jihlavské nemocnice. Některé odborné poradny přes léto přeruší provoz úplně, jiné omezí.
Mgr. Monika Zachrlová
1.7.2020Informace týkající se odběrového místa Covid 19
Milí pacienti, naše odběrové místo na Covid 19 najdete o prázdninách na novém místě a to MRSA ambulanci infekčního oddělení. Jeho provozní doba je v pondělí, středu a sobotu. Prosíme také všechny, kteří k nám přicházejí, aby nosili roušky. Více informací najdete níže, děkujeme.
Mgr. Monika Zachrlová
25.6.2020Pro nejmenší pacienty máme dvacet nových monitorů dechu
Dětské oddělení jihlavské nemocnice dostalo nové přístroje pro novorozence. Celkem dvacet monitorů dechu bude sloužit těm nejmenším pacientům. Na oddělení je darovala Nadace Křižovatka.
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 458 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 19  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti