Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 275 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 11  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
19.2.2018Opravy interního pavilonu se blíží do finále
Rekonstrukce interního pavilonu postoupila do další fáze. V uplynulých dnech proběhlo další velké stěhování, kdy se přesunulo celé interní oddělení. Opravených je tak nyní už pět podlaží a pracuje se ve zbylých dvou. Jedna z největších oprav jihlavské nemocnice se tak pomalu blíží do finále.
Mgr. Monika Zachrlová
12.2.2018Zákaz návštěv v jihlavské nemocnici
S ohledem na stále narůstající počet onemocnění chřipkou je v jihlavské nemocnici s okamžitou platností vyhlášen zákaz návštěv na všech odděleních. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
9.2.2018Zákaz návštěv v jihlavské nemocnici
S ohledem na narůstající počet onemocnění chřipkou vyhlašuje ředitel jihlavské nemocnice MUDr. Lukáš Velev MHA s okamžitou platností omezení návštěv na vybraných odděleních Nemocnice Jihlava- konkrétně na všech JIP včetně dětské, na ARO, novorozeneckém oddělení, geriatrii a infekčním oddělení včetně JIP. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
7.2.2018Informace pro návštěvy
Pokud se chystáte do nemocnice na návštěvu Vašich blízkých a pociťujete jakékoliv příznaky respiračního onemocnění (kašel, rýma, kýchání, teplota…), zůstaňte prosím doma a nešiřte onemocnění dále. Chráníte tak hospitalizované pacienty od nebezpečných komplikací, které mohou výrazně zhoršit jejich zdravotní stav.
Mgr. Monika Zachrlová
5.2.2018Nastávajícím rodičům poradíme a vezmeme je na porodní sál
Nejenom nastávající maminky se můžou podívat do zákulisí porodnice a poslechnout si povídání lékařů a porodní asistentky. V pondělí 12. února je v jihlavské nemocnici připravená konference pro veřejnost s prohlídkou porodních pokojů.
Mgr. Monika Zachrlová
1.2.2018Pacienti dostali desítky nových televizí
V jihlavské nemocnici se pacientům na pokoje instalují desítky nových televizí. Pobyt si mohou krátit sledováním až třiceti programů. V téměř každém pokoji opravovaného interního pavilonu je tak na pokoji nový přijímač.
Mgr. Monika Zachrlová
24.1.2018Informace pro nastávající maminky
Milé nastávající maminky, nově máme na stránkách ke stažení všechny dokumenty, které je před porodem u nás potřeba vyplnit. Můžete si je tak v klidu vyplnit doma a není nutné pro ně chodit do nemocnice.
Mgr. Monika Zachrlová
23.1.2018Díky nové aplikaci ušetří nemocnice peníze i čas, získala za to cenu
Ušetření času a peněz. To je hlavní přínos speciální softwarové aplikace, která umožňuje snadnější vyhledávání potenciálních infekcí spojených s poskytováním zdravotní péče ve zdravotnické dokumentaci. Jihlavská nemocnici díky tomu získala druhé místo v celorepublikové soutěži Bezpečná nemocnice.
Mgr. Monika Zachrlová
15.1.2018Vánoční pokoj dárci poprvé vykoupili úplně celý
Na opravu čeká v pořadí již pátý Vánoční pokoj jihlavské nemocnice. Dárci se skládali měsíc před Štědrým dnem na dovybavení chemostacionáře onkologického oddělení. Poprvé se podařilo vykoupit všechny položky, které si na oddělení přáli. V letošním roce tak čeká pacienty onkologického oddělení při chemoterapiích příjemné zázemí.
Mgr. Monika Zachrlová
12.1.2018Prezidentské volby v jihlavské nemocnici
Dnes startují prezidentské volby. Na seznamu voličů máme zapsaných 8 lidí, z toho 2 jsou již propuštěni. Tito pacienti budou obcházeni na jednotlivých odděleních s volební urnou. Další možností je pro pacienty volit v místě svého bydliště a vzít si z nemocnice tzv. propustku. Třetí a poslední možností je, že si pacienti vyřídí sami volební průkaz. Tuto možnost využilo 5 lidí. Průkaz se vyřizuje v místě trvalého bydliště.
Mgr. Monika Zachrlová
10.1.2018Nový primář plicního oddělení
Plicní oddělení jihlavské nemocnice má nové vedení. Ke konci roku byl na základě vlastní žádosti uvolněn z funkce primář MUDr. Tomáš Snížek. Na základě výběrového řízení zastává funkci od ledna 2018 MUDr. Jiří Pejchal.
Mgr. Monika Zachrlová
4.1.2018Pro děti se otevřel pokoj s krtečkem
Na dětském oddělení jihlavské nemocnice přibyl další opravený pokoj. Za loňský rok je to už třetí zázemí, které se podařilo opravit díky dárcům. Tentokrát slouží malým dětem do šesti let. Také proto se v něm opakuje pohádkový motiv, který milují už generace dětí.
Mgr. Monika Zachrlová
3.1.2018V Jihlavě opět přibylo narozených dětí
Více narozených dětí a maminky, které se rozhodly přivést na svět miminko v krajském městě Vysočiny, přestože bydlí jinde. To jsou hlavní změny, které proběhly v porodnici jihlavské nemocnice za uplynulý rok. Rok 2017 provází také rekordní statistika. Na svět přišlo úplně stejně dívek, jako chlapců.
Mgr. Monika Zachrlová
2.1.2018První miminko roku 2018
Naše první miminko roku 2018 se narodilo přesně ve 4:00. Holčička se jmenuje Nina, váží 4 010 g, měří 50 cm a pochází z Jemnice. Gratulujeme a přejeme jen to nejlepší.
Mgr. Monika Zachrlová
21.12.2017Otevírací doba lékárny o svátcích
Naše lékárna je pro Vás otevřená i o Vánocích. Níže najdete otevírací doby.
Mgr. Monika Zachrlová
21.12.2017Na Štědrý den budou pacienti mít k večeři rybu
Sváteční vánoční nálada bude panovat i v jihlavské nemocnici. Na lůžku zůstane zhruba o polovinu méně pacientů, oproti běžnému roku. Na Štědrý večer nepřijdou o rybu. Podávat se bude kapr, nebo filé.
Mgr. Monika Zachrlová
20.12.2017Cvičení pro těhotné až v novém roce
Milé nastávající maminky, cvičení pro těhotné tento čtvrtek 21.prosince není. Naše porodní asistentky se na Vás těší v novém roce, 4.ledna. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
12.12.2017V jihlavské nemocnici dostávají chodby nový kabát
Žádné profukování na chodbách, když jdete v lékaři na vyšetření, nebo na návštěvu za pacientem. Spojovací chodby v jihlavské nemocnici procházejí v těchto dnech rekonstrukcí. V těchto dnech se mění okna a následovat bude zateplení.
Mgr. Monika Zachrlová
5.12.2017V jihlavské porodnici se už teď narodilo více dětí, než loni
Už na konci listopadu přišlo na svět v Jihlavě více dětí, než za celý loňský rok dohromady. Nastávající maminky vyhledávají porodnici v krajském městě Vysočiny stále častěji. Přijíždějí nejenom z blízkého okolí, ale třeba i Prahy nebo Brna.
Mgr. Monika Zachrlová
30.11.2017Prodej šátků vynesl přes padesát tisíc
Na Šátkovém veletrhu se i letos prodaly stovky šátků. Pacientům na onkologické oddělení jihlavské nemocnice poputuje více než 50 tisíc korun. Rovných třicet tisíc korun přidal jihlavský Citypark, zbylá částka byla z výtěžku prodeje.
Mgr. Monika Zachrlová
23.11.2017Pacientům pod stromeček vybavíme chemostacionář
Letošní Vánoční pokoj bude poněkud netypický. Vybavit chceme zázemí chemostacionáře, který využívá stále více lidí. Denně jím projde kolem dvaceti pacientů, které často doprovází na chemoterapii jejich blízcí. Půjde již o páté zázemí, které by se mohlo zvelebit díky dárcům.
Mgr. Monika Zachrlová
14.11.2017Den prevence dekubitů
Zveme Vás do jihlavského Cityparku na Den prevence dekubitů. Naši zdravotníci Vám poradí, jak pečovat v domácím prostředí o blízké. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 16.listopadu od 9 hodin v Cityparku.
Mgr. Monika Zachrlová
13.11.2017Na Den zdraví opět změříme cholesterol
Prevence je základ. Jihlavská nemocnice proto připravila letos již druhý Den zdraví pro veřejnost, kde si můžete nechat změřit tlak, cholesterol, naučíte se také správně mýt ruce. Ženy mohou bez objednání na mamograf.
Mgr. Monika Zachrlová
8.11.2017Výběrové řízení
Ředitel Nemocnice Jihlava p.o. vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici "primář plicního oddělení". Více informací najdete v sekci pracovní příležitosti.
Mgr. Monika Zachrlová
6.11.2017Vánoční pokoj na geriatrii slouží pacientům
Vyměněné postele, podlaha, kompletně opravená koupelna a nové doplňky. Tak vypadá Vánoční pokoj na geriatrii. V pořadí už čtvrtý pokoj, který se podařilo nadělit pacientům pod stromeček. A za několik dní začne nadělování pokoje pátého.
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 275 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 11  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu