Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 399 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 16  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
17.2.2020Pro dětské pacienty je opravený další z pokojů
V novém roce mají ti nejmenší pacienti jihlavské nemocnice opravené díky sponzorům další zázemí. Zrekonstruovaný pokoj na dětském oddělení plný obrázků mohou využívat dva malí pacienti a jejich doprovod. Oprava byla možná opět díky sponzorům.
Mgr. Monika Zachrlová
10.2.2020Pacientům se stomií vymysleli nového pomocníka
Sedm nových pacientů potřebuje každý měsíc jejich pomoc. Stomické sestry pomáhají pacientům, kteří podstoupili operaci střev a musí se naučit pečovat o střevní vývod. Nově proto vymyslely brožuru, která zjednoduší orientaci v pomůckách samotným pacientům. Obrázky jsou v ní kreslené a text srozumitelný pro všechny. Nový pomocník byl teď oceněn v soutěži Bezpečná nemocnice.
Mgr. Monika Zachrlová
4.2.2020Prodej koláčků
Zveme Vás na prodej koláčků, který se uskuteční v úterý 11.února v naší nemocnici. Výtěžek půjde na vybavení našeho rodinného pokoje. Těšíme se na Vás v červené chodbě spojující interní s diagnostickým pavilonem. Více najdete na plakátu níže.
Mgr. Monika Zachrlová
3.2.2020Upozornění pro pacienty
Upozornění pro pacienty, kteří jsou po návratu z rizikových oblastí.
Mgr. Monika Zachrlová
27.1.2020V jihlavské nemocnici otevřeli jednodenní chirurgii
Jednodenní chirurgie bez nutnosti hospitalizace se nově otevřela v jihlavské nemocnici. První projekt mezi nemocnicí a soukromým sektorem je nastavený na vzájemné výhodnosti. Sloužit bude především pacientům, kteří podstupují artroskopické výkony.
Mgr. Monika Zachrlová
23.1.2020Začala oprava stravovacího provozu a přišly změny pro pacienty
Před několika dny převzala stavební firma do svých rukou pavilon stravovacího provozu. Práce začaly v suterénu a budou pokračovat venkovním schodištěm a zatím se dotknou těch, kteří míří na infekční oddělení do nového Pavilonu urgentní a intenzivní péče. Čeká je náhradní trasa.
Mgr. Monika Zachrlová
21.1.2020Nastávajícím maminkám opraví letos pokoj
Sedmý Vánoční pokoj dostává už na začátku roku jasnější obrys. Pod stromeček se podařilo díky dárcům vybrat dostatek peněz na opravu zázemí pro těhotné pacientky. Přispěli drobní dárci i velké firmy. Nastávající maminky se mohou těšit na nové zázemí, kam poputuje částka přes 170 tisíc korun.
Mgr. Monika Zachrlová
16.1.2020Hledáme nového kolegu na oddělení ICT
Hledáme nového kolegu na oddělení ICT na pozici "správce sítě". Více informací se dozvíte níže v dokumentu.
Mgr. Monika Zachrlová
15.1.2020Pokoje nejmenších pacientů a jejich maminek zdobí nové obrazy
Nové fotoobrazy na velkých plátnech zpříjemňují prostředí na všech pokojích oddělení šestinedělí a novorozenecké JIP dětského oddělení jihlavské nemocnice. S nápadem přišly zdravotní sestřičky na základě zkušeností s maminkami. Na obrazech jsou uklidňující snímky, které zároveň edukují rodiče v péči o novorozence.
Mgr. Monika Zachrlová
13.1.2020Edukační setkání pacientů
Letos poprvé v novém roce pořádáme setkání pacientů před totální endoprotézou kolenního a kyčelního kloubu. Pozvánku najdete níže v dokumentu, těšíme se na Vás 17.ledna.
Mgr. Monika Zachrlová
8.1.2020Nová výstava v modré chodbě
Naše nová výstava v modré chodbě spojující interní s diagnostickým pavilonem nese 12 silných příběhů. Tváří v tvář popisuje boj žen s onkologickým onemocněním. Moc děkujeme Kavárně Paseka a Vínu UGuliho za sponzoring vernisáže. Na výstavu se můžete přijít podívat do konce března.
Mgr. Monika Zachrlová
7.1.2020Kožní lékařku z Jihlavy ocenili na prestižní akci v Žilině
Lékařka jihlavské nemocnice Zuzana Nevoralová dostala prestižní ocenění na největší slovenské dermatologické akci roku Dermaparty 2019 v Žilině. Tu pořádá už dvacet let Slovenská společnost estetické dermatologie a kosmetiky. Po nejvyšším krajském vyznamenání, které obdržela z rukou hejtmana 7. listopadu 2019, a dvou ocenění z rukou ředitele Nemocnice Jihlava za publikační činnost, to tak bylo již čtvrté významné ocenění v jediném měsíci.
Mgr. Monika Zachrlová
2.1.2020První miminko z Vysočiny je Veronika z Jihlavy
Rok 2019 byl co do porodnosti v Jihlavě rekordní. Za posledních pět let jde o nejvyšší počet porodů, který se zastavil v uplynulém roce na čísle 1299. Stále platí, že si Jihlavu oblíbily jak maminky z okresu, tak ze širokého okolí.
Mgr. Monika Zachrlová
1.1.2020Cvičení pro těhotné 2.ledna není
Ve čtvrtek 2.ledna se nekoná tradiční cvičení pro těhotné pod vedením našich porodních asistentek. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 9.ledna.
Mgr. Monika Zachrlová
25.12.2019Vánoce v nemocnici
Rybí kosti v krku potrápily zatím 6 lidí, kteří vyhledali naši ORL ambulanci. Jeden pacient přišel již 23.prosince, tři na Štědrý den a dva zatím dnes ráno. Polovina z těch, kterým uvízla kost v krku, jsou dospělí, polovina děti.
Na Štědrý den se u nás narodily dvě děti. První holčička se jmenuje Nela a na svět přišla v 5:13 s mírami 3170 g a 49 cm, foto zasílám v příloze. Před obědem ji následovala v 11:17 Jessica.
Mgr. Monika Zachrlová
19.12.2019Nápor na urgentním příjmu během svátků
Vzhledem k tomu, že během svátků je většina soukromých ordinací uzavřena, čekáme větší nápor pacientů na našem urgentním příjmu. Prosíme proto o shovívavost, v těchto dnech totiž naši zdravotníci ošetří až jednou tolik pacientů, co jindy. Největší nápor očekáváme tradičně po Štědrém dni na 1.svátek vánoční a 2.svátek vánoční.
Mgr. Monika Zachrlová
16.12.2019Naši lékaři nafotili pro dobou věc odvážný kalendář
Dvanáct našich lékařů odhodilo pláště a nechalo se vyfotit na operačních sálech v nemocnici. Autorem fotografií je také náš lékař David Honzárek. Peníze z prodeje kalendářů putují na rehabilitaci jejich nemocného kolegy.
Mgr. Monika Zachrlová
12.12.2019Jihlavská nemocnice získala cenu díky úsporám
V listopadu uplynulo 25 let od zahájení prvního energeticky úsporného projektu řešeného metodou energetických služeb se zárukou úspor (angl. EPC). Při této příležitosti udělovala Asociace poskytovatelů energetických služeb (APES) tituly Výjimečný EPC projekt, Osobnost EPC a Projekt EPC 2019. Jednu z cen získala i Nemocnice Jihlava.
Mgr. Monika Zachrlová
12.12.2019Otevírací doba lékárny a zdravotnické prodejny během svátků
Milí pacienti, níže najdete otevírací dobu naší lékárny a zdravotnické prodejny během vánočních svátků.
Mgr. Monika Zachrlová
11.12.2019Prevence chřipky
Milí pacienti a návštěvníci nemocnice, blíží se období, kdy bývá rozšířené chřipkové onemocnění. Prosíme Vás o dodržování pravidel níže.
Mgr. Monika Zachrlová
5.12.2019Na novorozenecké JIP mají rodiče novou svoji místnost
Jednotka intenzivní péče pro ty nejmenší pacienty v jihlavské nemocnici má nové zázemí. Na oddělení novorozenecké JIP vznikla místnost pro hospitalizované pacienty a jejich doprovod s rodinou. Vše se mohlo pořídit díky akci, kde zdravotní sestřičky prodávaly darované oblečení.
Mgr. Monika Zachrlová
27.11.2019Nastávajícím rodičům poradíme a vezmeme je na porodní sál
Nejenom nastávající maminky se můžou podívat do zákulisí porodnice a poslechnout si povídání lékařů a porodní asistentky. V úterý 3. prosince je v jihlavské nemocnici připravená konference pro veřejnost s prohlídkou porodních pokojů.
Mgr. Monika Zachrlová
21.11.2019Pod stromeček chceme pacientům nadělit Vánoční pokoj. Už sedmý.
Letos posedmé by mohli pacienti pod stromeček dostat nově opravený pokoj. Již tradiční akce startuje stejně jako předchozí roky měsíc před Štědrým dnem. Cílem je během jednoho měsíce získat prostředky od dárců, za které se během následujícího roku pokoj opraví. Zatím se to povedlo už šestkrát. Tentokrát je pokoj pro těhotné pacientky.
Mgr. Monika Zachrlová
20.11.2019Předvánoční bazárek
Přijďte se podívat na náš předvánoční bazárek. Prodávat budeme výrobky pacientů. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 28.listopadu mezi 9-13 hodinou v červené chodbě v přízemí nemocnice.
Mgr. Monika Zachrlová
14.11.2019V jihlavské nemocnici slavnostně představili novou magnetickou rezonanci
Obměna jednoho z největších a nejtěžších přístrojů proběhla v jihlavské nemocnici. Šestitunový gigant opustil po deseti letech areál nemocnice, aby ho nahradil novější a modernější přístroj. Nová magnetická rezonance zrychlí vyšetření a lékaři díky ní mají přesnější diagnostiku.
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 399 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 16  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti