Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 626 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 3 4 5 6 -7- 8 9 10 11 ... 26  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
23.3.2021Lékárna v nemocnici dostane nový kabát
Více komfortu pro pacienty přinese nově opravená lékárna v Nemocnici Jihlava. Prostory se dočkají stavebních úprav, které s sebou přinesou rozšíření prostoru pro veřejnost. Po dobu rekonstrukce bude náhradní provoz kompletně zajištěn ve zdravotnických potřebách hned naproti lékárně.
Mgr. Monika Zachrlová
17.3.2021Kožní problémy trápí v posledních měsících stále více lidí
Za poslední rok přibylo pacientů, kteří mají vyrážky a další kožní neduhy v obličeji. „Kvůli nošení roušek a respirátorů je naše pleť více namáhaná,“ potvrzuje kožní lékařka jihlavské nemocnice a vedoucí Akné poradny Zuzana Nevoralová.
Mgr. Monika Zachrlová
10.3.2021Na očkování nově do Hruškových Dvorů
V Jihlavě spustilo provoz největší očkovací centrum v regionu. První registrovaní dostanou vakcínu v pátek 12. března. Centrum se tak přesunuje z jihlavské nemocnice do Hruškových Dvorů. Na místě budou zdravotníci z nemocnice. Provoz centra zajišťuje Nemocnice Jihlava.
Mgr. Monika Zachrlová
1.3.2021V nemocnici opravují srdce kuchyně
Zázemí pro kuchaře prochází v těchto dnech v jihlavské nemocnici zásadní proměnou. Dostává nový kabát. Opravy by měly skončit zhruba za rok. Kuchaři budou nejenom nově nejenom schopni vařit více jídel, ale nabídnou i větší komfort ve výběru.
Mgr. Monika Zachrlová
23.2.2021Mamograf na týden mimo provoz
Milé pacientky, kvůli obměně přístroje máme mimo provoz mamograf ve dnech 9.– 17. března. Všechny objednané pacientky se snažíme telefonicky kontaktovat. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
9.2.2021Nové infuzní pumpy pomůžou s péčí o Covid pozitivní pacienty
Tři nové přístroje na jednotky intenzivní péče pořídila jihlavská nemocnice. Sloužit budou také pacientům s onemocněním Covid-19. Pořídit se mohly díky sponzorovi.
Mgr. Monika Zachrlová
26.1.2021„Covidový“ rok přinesl v Jihlavě více porodů
Plánovaná péče byla loňský rok v jihlavské nemocnici omezená, ale počty porodů vyšší, než předchozí roky. V roce 2020 se narodilo o šedesát dětí více, než v roce předchozím. Stále oblíbenější je místní porodnice také pro ženy z okolních měst.
Mgr. Monika Zachrlová
11.1.2021Pro pacienty po úrazech a nehodách opravíme pokoj
Už poosmé se podařilo nadělit pacientům pod stromeček Vánoční pokoj. I tentokrát se sešlo přes sto tisíc korun, díky kterým chceme v tomto roce opravit zázemí v naší nemocnici. Tentokrát to bude pro pacienty po úrazech a nehodách na ortopedicko-traumatologickém oddělení.
Mgr. Monika Zachrlová
2.1.2021V jihlavské nemocnici odstartovalo očkování
V sobotu 2.ledna odstartovalo v jihlavské nemocnici očkování proti onemocnění Covid-19. Jako první šel na řadu ředitel Lukáš Velev. Dnes vakcínu dostane 90 zdravotníků.
Mgr. Monika Zachrlová
1.1.2021Silvestrovská noc v jihlavské nemocnici
Letos přišla na svět v jihlavské nemocnici už tři miminka. První byla Sára z Třebíče, která se narodila ve 3:04 s mírami 3626 g a 51 cm. V pět hodin ráno jsme přivítali chlapečka ze Zbilid a o 55 minut později taktéž chlapečka z Jihlavy. Na porodních sálech se nezastavili ani poslední den v roce, kdy se narodilo 5 dětí. Celkově se v jihlavské nemocnici narodilo loni 1371 dětí, což je o 60 více, než v roce předchozím. Oproti tomu na urgentním příjmu měli oproti předešlým rokům na Silvestra klidnou službu. Na protialkoholní záchytné stanici skončilo od půlnoci 5 lidí, což odpovídá mírnému nadprůměru.
Mgr. Monika Zachrlová
27.12.2020Vánoce v nemocnici
Také letos o Vánocích ošetřovali zdravotníci v Jihlavě pacienty, kterým uvízla rybí kost v krku. Na Štědrý den to byli dva lidé, o den později taktéž dva pacienti a na Štěpána jeden. Přestože celkově je letošní rok co do porodů rekordní, o svátcích se narodila jenom dvě miminka. Na Štědrý den přišel na svět Richard a na druhý svátek vánoční Jonatan. Celkem rodilo letos v jihlavské nemocnici 1340 žen. Už teď je to o 40 více, než za celý loňský rok.
Mgr. Monika Zachrlová
17.12.2020Nové odběrové místo na antigenní testy
Od pátku 18. prosince je v naší nemocnici v provozu druhé odběrové místo. V odpoledních hodinách bude otevřené na parkovišti před hlavním vchodem na ulici Vrchlického. Slouží pro ty, kteří míří na antigenní testy. Každé odpoledne tak budou otevřená dvě odběrová místa.
Mgr. Monika Zachrlová
8.12.2020Certifikát ukázal: maminky jsou s porodnicí v Jihlavě velmi spokojené
Spokojené maminky. Tak by se daly stručně nazvat certifikáty, které obdržela jihlavská porodnice. Dotazníky u stovek žen, které zde rodily, ukázaly, že maminky byly s porodem v Jihlavě spokojené. V jihlavské nemocnici proběhlo předání ocenění, za kterým stojí práce celého týmu, právě v těchto dnech.
Mgr. Monika Zachrlová
25.11.2020Transparentní účet pro Anetku
Dnes má svátek Kateřina a možná symbolicky se rozjíždí transparentní účet pro naši kolegyni Kateřinu Šestákovou, která prohrála boj s onemocněním Covid 19. Děkujeme všem, kteří chtějí pomoci. Číslo účtu: 123-1933100227/0100
Mgr. Monika Zachrlová
24.11.2020Pod stromeček chceme pacientům opět nadělit Vánoční pokoj
Letos poosmé by mohli pacienti pod stromeček dostat nově opravený pokoj. Již tradiční akce startuje stejně jako předchozí roky měsíc před Štědrým dnem. Cílem je během jednoho měsíce získat prostředky od dárců, za které se během následujícího roku pokoj opraví. Tentokrát je pokoj pro pacienty po úrazech a nehodách.
Mgr. Monika Zachrlová
20.11.2020Výběrové řízení
Ředitel Nemocnice Jihlava vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici "Primář gynekologicko-porodnického oddělení", více informací najdete níže.
Mgr. Monika Zachrlová
18.11.2020Rozloučení
Smutná zpráva.
Mgr. Monika Zachrlová
12.11.2020Mobilní buňka u vchodu změří teplotu a vydezinfikuje
V jihlavské nemocnici začalo pro veřejnost sloužit bezkontaktní zařízení pro měření teploty a dezinfekci. Systém se začal v srpnu testovat zaměstnanci, kteří mohli buňkou projít při příchodu do práce i odchodu domů. Nemocnice v Jihlavě je první, která podobné zařízení nyní využívá pro veřejnost. Umístěné je ve vestibulu hlavního vchodu.
Mgr. Monika Zachrlová
25.10.2020Odběrové místo u nemocnice se stěhuje
O pár desítek metrů se stěhuje odběrové místo u jihlavské nemocnice na COVID-19. Několik týdnů stál červený stan na hlavním parkovišti na ulici Vrchlického. Od pondělního rána 26. října se přemístí do průjezdu mezi nemocnicí a Domem zdraví. Ulehčí se tak dopravě kolem nemocnice.
Mgr. Monika Zachrlová
22.10.2020Aktuální informace pro onkologické pacietny
Lůžkové onkologické oddělení stěhujeme od pátku 23. října do přízemí interního pavilonu. Chemoterapie i ambulance pro Vás zůstávají na stejných místech. O případných změnách Vás budeme informovat.
Mgr. Monika Zachrlová
21.10.2020Nevstupujte do nemocnice, pokud nemusíte
Nemocnice Jihlava omezila ambulantní provoz. Omezení není plošné, některé specializované poradny provoz přerušily, jiné pouze omezily. Nemocnice zřídila speciální linku, kde pacienti zjistí potřebné informace.
Mgr. Monika Zachrlová
19.10.2020Jihlavská nemocnice omezuje ambulantní péči
V Nemocnici Jihlava přibývá za poslední tři týdny pacientů o nemocněním COVID-19 a také s jejím těžkým průběhem. Před týdnem proto zařízení omezilo plánovanou péči. Situace se nezlepšila, proto od tohoto týdne omezuje také ambulantní péči. Všechny pacienty, kterých se omezení týká, včas sami telefonicky kontaktujeme.
Mgr. Monika Zachrlová
2.10.2020Jihlavská nemocnice musí bohužel omezit plánovanou péči
Za poslední dva týdny přibylo v Nemocnici Jihlava pacientů s těžkým průběhem COVID-19. Infekční oddělení, které bylo pro tyto pacienty vymezené, již kapacitně nestačilo a do „červené“ zóny se přesunulo také ARO. Onemocnění se tento týden rozšířilo také mezi další dvě lůžková oddělení. Vedení nemocnice proto z preventivních důvodů přistoupilo k omezení plánované péče.
Mgr. Monika Zachrlová
29.9.2020Den jihlavského kardiocentra zrušen
Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci musíme zrušit 11. Den jihlavského kardiocentra 2020 plánovaný na 8.10.2020. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
22.9.2020Uzavření Protialkoholní záchytné stanice
Z epidemiologických důvodů máme od dnešního dne až do odvolání uzavřenou Protialkoholní záchytnou stanici. Klienti budou odváženi na jiná pracoviště.
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 626 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 3 4 5 6 -7- 8 9 10 11 ... 26  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies