Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 494 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 20  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
11.6.2021Návštěvy v jihlavské nemocnici
Od dnešního dne se mění režim návštěv v naší nemocnici. Níže v dokumentu se dozvíte podrobnosti.
Mgr. Monika Zachrlová
8.6.2021Pacientům před výměnou kolenního a kyčelního kloubu lékaři opět zodpoví dotazy
Pro všechny pacienty před totální endoprotézou kolenního a kyčelního kloubu jsme připravili schůzku s personálem ortopedicko-traumatologického oddělení, kde se dozví vše o operaci, která je čeká. Zájemcům zdravotníci zodpoví veškeré jejich dotazy. Pravidelná akce se obnovila téměř po roce.
Mgr. Monika Zachrlová
27.5.2021Pacienty opět léčí na duši profesionálně vycvičený pes
Téměř rok do jihlavské nemocnice nemohli psi s terapeuty. Speciálně vycvičeným psím mazlíčkům se konečně po dlouhých měsících otevřely dveře. Omezení kvůli covidu skončila a canisterapie může pokračovat.
Mgr. Monika Zachrlová
27.5.2021Virtuální prohlídka porodnice
Vážení nastávající rodiče, na níže na odkazu si můžete projít naši porodnici krok za krokem. Nahlédnout můžete díky virtuální prohlídce i na nadstandardní pokoj a samozřejmě porodní pokoje.
Mgr. Monika Zachrlová
17.5.2021Informace pro návštěvy
Od 24. května jsou i v naší nemocnici povoleny návštěvy. Níže v dokumentu najdete, za jakých podmínek.
Mgr. Monika Zachrlová
13.5.2021Obrázky od dětí
Často nám chodí obrázky od dětí. Vyjadřují nám podporu a dělají nám radost. Proto jsme se rozhodli, že ty nejvydařenější zarámujeme a pověsíme v naší nemocnici. Pokud chcete, namalujte nám obrázek a doručte do konce května na naše informační centrum ve vestibulu nemocnice. Nezapomeňte připsat co je na obrázku, jméno dítěte a kontakt. Ty nejvydařenější zarámujeme a odměníme
Mgr. Monika Zachrlová
13.5.2021Mezinárodní den sestřiček
Oslavili jsme Mezinárodní den sester. Studentky z VŠPJ rozdaly našim sestřičkám napříč odděleními růže. Moc děkujeme našim sestřičkám za obětavou práci, která byla obzvlášť poslední rok vyčerpávající. VŠPJ děkujeme za výbornou spolupráci.
Mgr. Monika Zachrlová
12.5.2021Lékárna v nemocnici se dnes otevřela po opravách veřejnosti
Po více než měsíci oprav se otevřela lékárna v jihlavské nemocnici. Prostory jsou větší, přibyl počet obslužných míst a prostor dostal celkově nový moderní kabát.
Mgr. Monika Zachrlová
5.5.2021Uzavíráme transparentní účet
Milí dárci, moc děkujeme všem, kteří nám přispěli na náš transparentní účet. Jeho platnost přesně po roce končí. Celkem se podařilo vybrat 2 459 385 korun. Peníze jsme použili na nákup plicních ventilátorů a dovybavení našich JIP pro Covid pozitivní pacienty. Moc děkujeme za podporu.
Mgr. Monika Zachrlová
29.4.2021V jihlavské nemocnici se brzy svezete v novém
V pavilonu oranžové barvy jihlavské nemocnice zní sbíječky. V srdci gynekologicko-porodnického pavilonu opravují výtahy. Druhá největší budova nemocnice tak dostává novou tvář. Opravy potrvají několik měsíců.
Mgr. Monika Zachrlová
19.4.2021Otevírání specializovaných ambulancí
Od pondělí 26. dubna naše chirurgické oddělení otevírá provoz všech specializovaných ambulancí v původních dnech a časech.
Mgr. Monika Zachrlová
15.4.2021Nová náměstkyně ošetřovatelské péče
Dnes nastoupila do nové funkce Mgr. Hana Hladíková. Převzala po Mgr. Jarmile Cmuntové funkci náměstkyně ošetřovatelské péče. Oběma přejeme v další životní etapě hodně štěstí.
Mgr. Monika Zachrlová
15.4.2021Díky nové metodě pomůžou gynekologové desítkám žen
V jihlavské nemocnici začali lékaři využívat novou metodu pro pacientky s nádorem děložního těla. Karcinom endometria je nejčastějším gynekologickým onkologickým onemocněním u žen. V Jihlavě pečují o desítky takových žen ročně.
Mgr. Monika Zachrlová
8.4.2021Cena města pro naši Simonu Hájkovou
Město Jihlava udělilo Cenu města pro naši sestřičku Mgr. Simonu Hájkovou. Bývalá vrchní sestra dětského oddělení, která nyní pečuje o nejmenší pacienty na novorozenecké JIP a věnuje se přednáškové činnosti, se zasloužila o opravy zázemí oddělení. Moc děkujeme a gratulujeme.
Mgr. Monika Zachrlová
29.3.2021Zemřela porodní asistentka jihlavské nemocnice Jiřina Barteková
Lásku měla na rtech, dobrotu v srdci a poctivost ve své duši

Vážené kolegyně, kolegové,
je to sotva pět měsíců, co jsme s velkou bolestí a smutkem oznamovali, že zemřela jedna z nás. Se stejnou bolestí, a ještě větším smutkem z toho, že zákeřný COVID opět nevynechal naše řady oznamujeme, že jeho obětí je druhá, tentokrát porodní asistentka z naší nemocnice - Jiřinka Barteková
Mgr. Monika Zachrlová
26.3.2021Novorozencům v Jihlavě slouží nový přístroj
Nového pomocníka na měření sluchu novorozenců mají v jihlavské nemocnici. Starý přístroj dosluhoval a díky sponzorovi zdravotníci rychle a jednoduše udělají ještě v porodnici screening sluchu novorozenců.
Mgr. Monika Zachrlová
26.3.2021Informace pro chronické pacienty
Vážení onkologičtí chroničtí pacienti, pokud máte zájem získat kód na očkování, volejte pouze mezi 14-15.hodinou na telefonní číslo 567 157 422. Děkujeme.
Mgr. Monika Zachrlová
23.3.2021Výročí testování
Dnes je to přesně rok, co jsme v naší genetické laboratoři otestovali první vzorek na SARS-CoV-2 metodou RT-PCR. Z původních 24 vzorků denně jsme se díky finanční podpoře Kraje Vysočina a zakoupení pipetovacího robota za rok dostali až na kapacitu šesti sérií po 94 vzorcích, 564 vzorků denně. Váš tým Laboratoře molekulární genetiky.
Mgr. Monika Zachrlová
23.3.2021Lékárna v nemocnici dostane nový kabát
Více komfortu pro pacienty přinese nově opravená lékárna v Nemocnici Jihlava. Prostory se dočkají stavebních úprav, které s sebou přinesou rozšíření prostoru pro veřejnost. Po dobu rekonstrukce bude náhradní provoz kompletně zajištěn ve zdravotnických potřebách hned naproti lékárně.
Mgr. Monika Zachrlová
17.3.2021Kožní problémy trápí v posledních měsících stále více lidí
Za poslední rok přibylo pacientů, kteří mají vyrážky a další kožní neduhy v obličeji. „Kvůli nošení roušek a respirátorů je naše pleť více namáhaná,“ potvrzuje kožní lékařka jihlavské nemocnice a vedoucí Akné poradny Zuzana Nevoralová.
Mgr. Monika Zachrlová
10.3.2021Na očkování nově do Hruškových Dvorů
V Jihlavě spustilo provoz největší očkovací centrum v regionu. První registrovaní dostanou vakcínu v pátek 12. března. Centrum se tak přesunuje z jihlavské nemocnice do Hruškových Dvorů. Na místě budou zdravotníci z nemocnice. Provoz centra zajišťuje Nemocnice Jihlava.
Mgr. Monika Zachrlová
1.3.2021V nemocnici opravují srdce kuchyně
Zázemí pro kuchaře prochází v těchto dnech v jihlavské nemocnici zásadní proměnou. Dostává nový kabát. Opravy by měly skončit zhruba za rok. Kuchaři budou nejenom nově nejenom schopni vařit více jídel, ale nabídnou i větší komfort ve výběru.
Mgr. Monika Zachrlová
23.2.2021Mamograf na týden mimo provoz
Milé pacientky, kvůli obměně přístroje máme mimo provoz mamograf ve dnech 9.– 17. března. Všechny objednané pacientky se snažíme telefonicky kontaktovat. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
9.2.2021Nové infuzní pumpy pomůžou s péčí o Covid pozitivní pacienty
Tři nové přístroje na jednotky intenzivní péče pořídila jihlavská nemocnice. Sloužit budou také pacientům s onemocněním Covid-19. Pořídit se mohly díky sponzorovi.
Mgr. Monika Zachrlová
26.1.2021„Covidový“ rok přinesl v Jihlavě více porodů
Plánovaná péče byla loňský rok v jihlavské nemocnici omezená, ale počty porodů vyšší, než předchozí roky. V roce 2020 se narodilo o šedesát dětí více, než v roce předchozím. Stále oblíbenější je místní porodnice také pro ženy z okolních měst.
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 494 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 20  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti