Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 486 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4 5 6 7 ... 20  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
1.7.2020O letních prázdninách pozor na změny ordinačních hodin
V červenci a srpnu dochází ke změnám ordinačních hodin ambulancí jihlavské nemocnice. Některé odborné poradny přes léto přeruší provoz úplně, jiné omezí.
Mgr. Monika Zachrlová
1.7.2020Informace týkající se odběrového místa Covid 19
Milí pacienti, naše odběrové místo na Covid 19 najdete o prázdninách na novém místě a to MRSA ambulanci infekčního oddělení. Jeho provozní doba je v pondělí, středu a sobotu. Prosíme také všechny, kteří k nám přicházejí, aby nosili roušky. Více informací najdete níže, děkujeme.
Mgr. Monika Zachrlová
25.6.2020Pro nejmenší pacienty máme dvacet nových monitorů dechu
Dětské oddělení jihlavské nemocnice dostalo nové přístroje pro novorozence. Celkem dvacet monitorů dechu bude sloužit těm nejmenším pacientům. Na oddělení je darovala Nadace Křižovatka.
Mgr. Monika Zachrlová
23.6.2020Odběrové místo se stěhuje, parkoviště u nemocnice je volné
Po více než třech měsících se dnes uvolnilo parkoviště před hlavním vchodem do jihlavské nemocnice. Stání zabíralo odběrové místo na Covid 19, které se přemístilo. Těžká technika odvezla betonové zátarasy i mobilní buňku.
Mgr. Monika Zachrlová
19.6.2020Změna odběrového místa na Covid-19
Milí pacienti, pozor, od 22. 6. 2020 dochází ke změně. Odběrové místo na Covid-19 již nebude na parkovišti, ale v nemocnici. Mění se také provozní doba. Více informací najdete níže.
Mgr. Monika Zachrlová
16.6.2020Na gynekologii slouží pacientkám moderní vyšetřovací křesla
Pro pacientky na gynekologickém oddělení jihlavské nemocnice se pořídila nová křesla. Pro pacientky na ambulanci i na oddělení to znamená pohodlnější vyšetření, výhody má nové vybavení i pro lékaře. Pořídit se mohla díky dotaci.
Mgr. Monika Zachrlová
11.6.2020Konec triáže v jihlavské nemocnici
Vážení návštěvníci naší nemocnice, v pátek 12. června v 19. hodin končí triáž u hlavního vchodu do jihlavské nemocnice. V pondělí 15. června otevíráme znovu také všechny vchody do naší nemocnice. Více informací najdete níže.
Mgr. Monika Zachrlová
3.6.2020Díky sponzorovi jsme pořídili nový plicní ventilátor
Nový plicní ventilátor za půl milionu korun pořídila nově jihlavská nemocnice. Přístroj se mohl koupit díky sponzorovi. Celkově za poslední týdny přibyly v zařízení čtyři nové kusy, které pomohou pacientům na jednotkách intenzivní péče a oddělení ARO s dýcháním.
Mgr. Monika Zachrlová
30.5.2020Návštěvy v jihlavské nemocnici
Před návštěvou svého blízkého se prosím vždy telefonicky informujte na daném oddělení. Při vstupu do nemocnice musíte projít triáží. Tu můžete udělat jednoduše z domova přes webové stránky Nemocnice Jihlava. Nejčastěji jsou návštěvy umožněny pacientům, kteří jsou hospitalizováni déle než 5 dní. Návštěva je možná po dobu 30 minut. Prosíme, navštěvujte své blízké jednotlivě. Nezapomeňte si čistou ústenku, případně další ochranné pomůcky dle oddělení. U vstupu do nemocnice si vydezinfikujte ruce. Návštěvy jsou možné ve středy a neděle 14.-16. hodin, pokud dané oddělení neurčí jinak. Děkujeme, že nám pomáháte dodržovat pravidla a chráníte tak své blízké v nemocnici, sebe i náš personál.
Mgr. Monika Zachrlová
28.5.2020Jihlavští zdravotníci pomáhají ve školách
Tento týden se v Jihlavě rozjel provoz v základních školách. Hygienu rukou tam pomáhají zvládnout epidemiologické sestry jihlavské nemocnice. Rozvážejí do škol dezinfekce a ukazují, jak správně si mýt ruce, a proč je to důležité. Projekt, který odstartoval už na začátku roku, je v těchto chvílích obzvlášť potřebný. „Vzhledem k tomu, že vnímáme problematiku celoživotních návyků v oblasti hygieny rukou jako zásadní, začali jsme přemýšlet, jak zvýšit compliance hygieny rukou u dětí. Dozvěděli jsme se o možnosti podání žádosti o dotaci z Projektu Zdravé město a místní Agenda 21, kterou jsme využili,” vysvětluje Monika Fatrová, epidemiologická sestra Nemocnice Jihlava.
Mgr. Monika Zachrlová
28.5.2020Nemocnice Jihlava hledá sestřičky, sanitáře i laboranty
Do našeho týmu hledáme:
• všeobecné sestry a praktické sestry
• sanitáře na lůžková oddělení
• sanitáře na operační sály
• zdravotní laboranty
Více informací najdete níže v sekci pracovní příležitosti.
Mgr. Monika Zachrlová
22.5.2020Návštěvy v jihlavské nemocnici
Návštěvy jsou od pondělí 25. května povoleny individuálně po dohodě na daném oddělení s ošetřujícím lékařem. Prosíme tedy všechny, kteří míří za svými blízkými, aby se nejprve telefonicky informovali na oddělení. Děkujeme.
Mgr. Monika Zachrlová
18.5.2020Nový přístroj pomůže odhalit nádory na slinivce
Gastroenterologické pracoviště jihlavské nemocnice má nový přístroj, díky kterému mohou lékaři lépe určit onemocnění slinivky břišní a žlučových cest. Endoskop s ultrazvukovou sondou odhalí nádory, nebo pomůže lékařům určit postup léčby u žlučových kamenů. Přístroj se pořídil za více než dva miliony korun.
Mgr. Monika Zachrlová
5.5.2020Na COVID-19 testujeme nově samoplátce
Nemocnice Jihlava od úterý 5. května 2020 registraci k testování na onemocnění COVID-19 metodou PCR i samoplátcům. „Vycházíme tak vstříc občanům, kteří potřebují testy nikoli z důvodu vážných zdravotních důvodů, ale například pro náhlá vycestování do zahraničí nebo pro pravidelné dojíždění za prací do ciziny. V praxi to znamená, že test si může nechat v našich nemocnicích udělat každý, kdo se zaregistruje prostřednictvím krajské aplikace a zaplatí částku 2900 Kč,“ informoval náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast zdravotnictví Vladimír Novotný.
Mgr. Monika Zachrlová
3.5.2020V Jihlavě zavedli elektronické třídění u vstupu do nemocnice
Odkaz na dotazník online:
www.nemji.cz/autotriaz
Mgr. Monika Zachrlová
29.4.2020Aktuální informace týkající se plánovaných operací
Milí pacienti, v těchto dnech se naše nemocnice vrací do běžného režimu. Více informací od konkrétních oddělení najdete na titulní stránce a dlaždici s názvem "Koronavirus aktuální informace".
Mgr. Monika Zachrlová
28.4.2020Rozjezd odborných ambulancí
Milí pacienti, v těchto dnech dochází k otevírání našich odborných ambulancí. Pokud Vám byl zrušen termín, prosíme, kontaktujte svoji ambulanci. Pacienty postupně obvoláváme, ale není v našich silách zavolat všem hned, děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
16.4.2020Přítomnost otce u porodu
Na základě dalšího mimořádného opatření vlády umožňujeme s okamžitou platností přítomnost otce u porodu za podmínek, které najdete níže.
Mgr. Monika Zachrlová
15.4.2020Díky dárcům jsme pořídili třetí nový plicní ventilátor
Více než dva miliony korun se aktuálně sešly od dárců na nákup nových plicních ventilátorů. Jihlavská nemocnice tak pořídila další nový kus. Celkem je v nemocnici k dispozici 23 těchto přístrojů.
Mgr. Monika Zachrlová
7.4.2020O kontakt s blízkými pacienti nepřijdou. Spojí se přes obrazovku.
Psychická pohoda je pro zdraví pacientů důležitá. Zákaz návštěv bohužel neumožňuje kontakt pacientů se svými blízkými. Zdravotníci proto přišli s nápadem, že jim umožní spojení alespoň přes obrazovku.
Mgr. Monika Zachrlová
6.4.2020Aktuální informace z naší porodnice
Milé nastávající maminky, máme pro Vás důležitou informaci. Porodnické oddělení Nemocnice Jihlava s okamžitou platností, z důvodu zahlcení kapacit a neúměrného pracovního zatížení personálu, který je v současné době omezen, nemůže a NEBUDE přijímat rodičky s bydlištěm mimo okres Jihlava.
Mgr. Monika Zachrlová
1.4.2020Pacienty jihlavské nemocnice snímá ode dneška termokamera
Zdravotníci jihlavské nemocnice mají nového užitečného pomocníka. U vstupu do nemocnice je ode dneška termokamera. Měří přicházejícím lidem teplotu. Měření je přesnější, pohodlnější a bezpečnější pro obsluhující personál.
Mgr. Monika Zachrlová
30.3.2020Přítomnost otce po porodu
Milé maminky a tatínkové,
s platností od 30.3.2020 umožňujeme návštěvu otce u rodičky po porodu za následujících podmínek níže:
Mgr. Monika Zachrlová
27.3.2020Otevírací doba lékárny
Milí pacienti,
dočasná otevírací doba naší lékárny:
Pondělí - pátek 7.15 hod - 16.30 hod
Soboty,neděle a svátky - 9.00 hod - 18.00 hod
Děkujeme
Mgr. Monika Zachrlová
25.3.2020Pořídili jsme díky dárcům nové plicní ventilátory
Dva nové plicní ventilátory dorazily na naše ARO. Pořídili jsme je díky Vám, na našem dárcovském účtu je 712 tisíc korun. Moc děkujeme!
Číslo nově zřízeného transparentního účtu: 123-1554860277/0100
Odkaz přímo na transparentní účet najdete níže.
Moc děkujeme!
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 486 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4 5 6 7 ... 20  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti