Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 490 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 -4- 5 6 7 8 ... 20  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
1.4.2020Pacienty jihlavské nemocnice snímá ode dneška termokamera
Zdravotníci jihlavské nemocnice mají nového užitečného pomocníka. U vstupu do nemocnice je ode dneška termokamera. Měří přicházejícím lidem teplotu. Měření je přesnější, pohodlnější a bezpečnější pro obsluhující personál.
Mgr. Monika Zachrlová
30.3.2020Přítomnost otce po porodu
Milé maminky a tatínkové,
s platností od 30.3.2020 umožňujeme návštěvu otce u rodičky po porodu za následujících podmínek níže:
Mgr. Monika Zachrlová
27.3.2020Otevírací doba lékárny
Milí pacienti,
dočasná otevírací doba naší lékárny:
Pondělí - pátek 7.15 hod - 16.30 hod
Soboty,neděle a svátky - 9.00 hod - 18.00 hod
Děkujeme
Mgr. Monika Zachrlová
25.3.2020Pořídili jsme díky dárcům nové plicní ventilátory
Dva nové plicní ventilátory dorazily na naše ARO. Pořídili jsme je díky Vám, na našem dárcovském účtu je 712 tisíc korun. Moc děkujeme!
Číslo nově zřízeného transparentního účtu: 123-1554860277/0100
Odkaz přímo na transparentní účet najdete níže.
Moc děkujeme!
Mgr. Monika Zachrlová
25.3.2020V jihlavské nemocnici dnes spustili testování
Laboratoř molekulární genetiky jihlavské nemocnice je v pohybu. Dnes se tam oficiálně spustilo testování na Covid-19. „Jsme připraveni zvládnout denně 24 vzorků,“ říká molekulární bioložka Milena Šedinová.
Mgr. Monika Zachrlová
24.3.2020Informace pro návštěvy
Milí příbuzní našich pacientů, máme na Vás velkou prosbu. Nenoste svým bližním ŽÁDNÉ jídlo, je to potenciální zdroj nákazy. V nemocnici máme stále otevřený Flop, kde si mohou nakoupit. Je to nelehká situace pro nás všechny a snažíme se chránit jak pacienty, tak naše zdravotníky. Moc děkujeme za pochopení
Mgr. Monika Zachrlová
23.3.2020Informace z naší porodnice
Milé nastávající maminky a tatínkové, současná epidemiologická situace je náročná pro všechny. Bohužel ani u nás, přestože jsme zastánci přítomnosti tatínka u porodu, to není možné. Nejčastější dotazy jsme shrnuli níže v dokumentu.
Mgr. Monika Zachrlová
18.3.2020Důležitá informace eRecepty
Od tohoto týdne je možné přijímat identifikátor eReceptu pomocí SMS. V případě potřeby lze kontaktovat Vašeho ošetřujícího lékaře, aby Vám eRecept vystavil a identifikátor zaslal. Vyhnete se tak zbytečné cestě pro papírový recept.
Mgr. Monika Zachrlová
16.3.2020Informace pro dobrovolníky
Hledáme dobrovolníky. Mediky, zdravotníky a studenty zdravotnických oborů. Pokud nám chcete pomoci, vyplňte prosím formulář níže. Kontaktovat Vás budeme sami. Moc děkujeme.
Mgr. Monika Zachrlová
16.3.2020AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO PACIENTY
Vážení pacienti, níže aktualizujeme informace týkající se plánovaných výkonů a ambulancí. Všechny pacienty, které čekají výkony a specializovaná vyšetření, obvoláváme. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
13.3.2020Důležité upozornění
Milí pacienti, od pondělí 16.března dojde z omezení plánovaných vyšetření a operací. Pokud to není nezbytně nutné, nenavštěvujte nemocnici. Prosíme také všechny, aby v případě nutnosti ošetření podávali zdravotníkům pravdivé anamnestické informace. Otevřený je také pouze jeden vchod do nemocnice.
Mgr. Monika Zachrlová
13.3.2020Jihlavská nemocnice kupuje plicní ventilátory, pomoci může i veřejnost
Vzhledem k epidemiologické situaci se vedení jihlavské nemocnice rozhodlo okamžitě investovat 4 miliony korun do nákupu nových plicních ventilátorů. Přispět na další kusy může i veřejnost na bankovní účet.
Mgr. Monika Zachrlová
11.3.2020Epidemiologická situace
Bohužel vzhledem k epidemiologické situaci s okamžitou platností rušíme předporodní kurzy, cvičení i plavání pro těhotné. Dne 12.března se naše nefrologická ambulance také nezapojí do Světového dne ledvin. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
9.3.2020Zákaz návštěv
Vzhledem k epidemiologické situaci v ČR je také u nás vyhlášen až do odvolání zákaz návštěv NA VŠECH lůžkových odděleních. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
26.2.2020Pozvánka na besedu
Rádi bychom Vás pozvali na besedu s modelkou Andreou Chaloupkovou, která má za sebou léčbu rakoviny prsu. Přijďte si vyslechnout příběh, popovídat si, zkuste chvíli myslet na sebe a prevenci. Těšíme se na Vás ve středu 4.března v 15 hodin ve velké zasedací místnosti naší nemocnice.
Mgr. Monika Zachrlová
24.2.2020Těhotné mohou nově využít individuální péči
Stále častěji slýchaly porodní asistentky jihlavské nemocnice z úst těhotných žen, že by si přály individuální péči. Vybrat si na přání porodní asistentku, která jim poskytne péči již během těhotenství a také během porodu. Tuto péči budou vykonávat mimo svojí pracovní dobu. Nově je to možné, porodní asistentky jihlavské nemocnice nabízejí službu individuální péče jako první na Vysočině.
Mgr. Monika Zachrlová
17.2.2020Pro dětské pacienty je opravený další z pokojů
V novém roce mají ti nejmenší pacienti jihlavské nemocnice opravené díky sponzorům další zázemí. Zrekonstruovaný pokoj na dětském oddělení plný obrázků mohou využívat dva malí pacienti a jejich doprovod. Oprava byla možná opět díky sponzorům.
Mgr. Monika Zachrlová
10.2.2020Pacientům se stomií vymysleli nového pomocníka
Sedm nových pacientů potřebuje každý měsíc jejich pomoc. Stomické sestry pomáhají pacientům, kteří podstoupili operaci střev a musí se naučit pečovat o střevní vývod. Nově proto vymyslely brožuru, která zjednoduší orientaci v pomůckách samotným pacientům. Obrázky jsou v ní kreslené a text srozumitelný pro všechny. Nový pomocník byl teď oceněn v soutěži Bezpečná nemocnice.
Mgr. Monika Zachrlová
4.2.2020Prodej koláčků
Zveme Vás na prodej koláčků, který se uskuteční v úterý 11.února v naší nemocnici. Výtěžek půjde na vybavení našeho rodinného pokoje. Těšíme se na Vás v červené chodbě spojující interní s diagnostickým pavilonem. Více najdete na plakátu níže.
Mgr. Monika Zachrlová
3.2.2020Upozornění pro pacienty
Upozornění pro pacienty, kteří jsou po návratu z rizikových oblastí.
Mgr. Monika Zachrlová
27.1.2020V jihlavské nemocnici otevřeli jednodenní chirurgii
Jednodenní chirurgie bez nutnosti hospitalizace se nově otevřela v jihlavské nemocnici. První projekt mezi nemocnicí a soukromým sektorem je nastavený na vzájemné výhodnosti. Sloužit bude především pacientům, kteří podstupují artroskopické výkony.
Mgr. Monika Zachrlová
23.1.2020Začala oprava stravovacího provozu a přišly změny pro pacienty
Před několika dny převzala stavební firma do svých rukou pavilon stravovacího provozu. Práce začaly v suterénu a budou pokračovat venkovním schodištěm a zatím se dotknou těch, kteří míří na infekční oddělení do nového Pavilonu urgentní a intenzivní péče. Čeká je náhradní trasa.
Mgr. Monika Zachrlová
21.1.2020Nastávajícím maminkám opraví letos pokoj
Sedmý Vánoční pokoj dostává už na začátku roku jasnější obrys. Pod stromeček se podařilo díky dárcům vybrat dostatek peněz na opravu zázemí pro těhotné pacientky. Přispěli drobní dárci i velké firmy. Nastávající maminky se mohou těšit na nové zázemí, kam poputuje částka přes 170 tisíc korun.
Mgr. Monika Zachrlová
16.1.2020Hledáme nového kolegu na oddělení ICT
Hledáme nového kolegu na oddělení ICT na pozici "správce sítě". Více informací se dozvíte níže v dokumentu.
Mgr. Monika Zachrlová
15.1.2020Pokoje nejmenších pacientů a jejich maminek zdobí nové obrazy
Nové fotoobrazy na velkých plátnech zpříjemňují prostředí na všech pokojích oddělení šestinedělí a novorozenecké JIP dětského oddělení jihlavské nemocnice. S nápadem přišly zdravotní sestřičky na základě zkušeností s maminkami. Na obrazech jsou uklidňující snímky, které zároveň edukují rodiče v péči o novorozence.
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 490 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 -4- 5 6 7 8 ... 20  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti