Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

V Jihlavě zavedli elektronické třídění u vstupu do nemocnice

obr
Odkaz na dotazník online:
www.nemji.cz/autotriaz
 

 
 

www.nemji.cz/autotriaz


Jednoduché a rychlé. To je nový způsob třídění pacientů u vstupu do nemocnice, který zavádí od pondělí 4. května jihlavská nemocnice. Každý pacient už několik týdnů musí u hlavního vchodu do nemocnice zodpovědět několik dotazů týkajících se jeho zdravotního stavu a koronaviru. Nově jde jednoduše vše udělat přes internet a prokázat se u vstupu do nemocnice potvrzující SMSkou. Cílem triáže, tedy strukturovaného pohovoru při vstupu do nemocnice, je identifikovat pacienty v riziku kontaktu nebo infekce COVID-19


Nemocnice Jihlava se od pondělí 4. května navrací do běžného režimu. Spouští se operativa a rozjíždějí se odborné ambulance. Znamená to tedy větší množství lidí u vstupu do nemocnice. Aby tam lidé nemuseli čekat, dotazník, který by museli absolvovat v nemocnici, mohou vyplnit jednoduše doma: „Cílem je ušetřit čas pacientům i zdravotníkům. Na naší stránce www.nemji.cz si můžete v pohodlí domova vyplnit dotazník, po jehož zodpovězení Vám přijde SMS zpráva a email. E-mail slouží k informování o dalším postupu a SMS ukážete u vstupu, ta má platnost 24 hodin. Pokud dotazník doma nevyplníte, musíte ho stejně vyplnit na místě se zdravotníkem,“ popisuje vedoucí ICT oddělení jihlavské nemocnice David Zažímal. Dotazník platí pro jednoho člověka. Pokud jdete s doprovodem, prosíme, vyplňte dotazníky pro každého, včetně dítěte.

Od pondělí 4. května se v jihlavské nemocnici otevírá také druhý vstup do budovy, a to od velkého parkoviště, kam jsou vjezdy z ulice U Cvičiště a od čerpací stanice.

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice


 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 3.5.2020 / 3.5.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti