Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Lékárna v nemocnici dostane nový kabát

web
Více komfortu pro pacienty přinese nově opravená lékárna v Nemocnici Jihlava. Prostory se dočkají stavebních úprav, které s sebou přinesou rozšíření prostoru pro veřejnost. Po dobu rekonstrukce bude náhradní provoz kompletně zajištěn ve zdravotnických potřebách hned naproti lékárně.
 

 
 

Otevírací doba zůstane ve všední dny beze změny, tedy od 7,15 do 16,30. O víkendech a svátcích bude otevřeno od 9,00 do 18,00.

„Prostory lékárny budou větší, to je hlavní změna,“ říká provozně-technický náměstek Alexander Filip. Nově bude moci klienty obsloužit personál na pěti výdejních místech, namísto původních tří. Tento týden začalo vyklízení stávajících prostor a následovat budou stavební práce. Ty potrvají minimálně měsíc.

Opravy se budou provádět v místě výdeje pro veřejnost, nedotknou se zázemí lékárny. Bez obav proto mohou být pacienti, kteří budou potřebovat připravit na recept své speciální léky v laboratoři.

Nové prostory lékárny se veřejnosti otevřou zhruba za měsíc. Do té doby funguje zázemí zdravotnických potřeb pro veškeré potřeby veřejnosti.  

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 

obrobr
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 23.3.2021 / 23.3.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti