Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

 

Lékárna v nemocnici se dnes otevřela po opravách veřejnosti

web
Po více než měsíci oprav se otevřela lékárna v jihlavské nemocnici. Prostory jsou větší, přibyl počet obslužných míst a prostor dostal celkově nový moderní kabát.
 

 
 

„Prostory lékárny jsou větší, to je hlavní změna,“ říká provozně-technický náměstek Alexander Filip. Nově může klienty obsloužit personál na pěti výdejních místech, namísto původních tří, další výdejní místo je pak k dispozici pro výdej pacientům během pohotovosti.

Opravy se prováděly v místě výdeje pro veřejnost, nedotkly se zázemí lékárny. Začaly na konce března a poprvé se nová lékárna otevřela ve středu 12. května. Lékárna je otevřena každá všední den od 7:15 do 16:30, o víkendu a o svátcích je v provozu pohotovostní okénko od 9:00 do 20:00 hodin.

Moc děkujeme firmě Kronospan, která nás podpořila a díky které jsme mohli zázemí lékárny opravit. 


Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice


obr

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 12.5.2021 / 12.5.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti