Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Zákaz návštěv v naší nemocnici

web
Vážení, vzhledem k velice špatné epidemiologické situaci přistupuje jihlavská nemocnice s okamžitou platností k zákazu návštěv. Během vánočních svátků došlo k naplnění kapacit našeho infekčního oddělení. Nejčastěji jsme přijímali dospělé pacienty s respiračními onemocněními, chřipkou a RS virem, v kombinaci s covidem, z většiny starší 70-ti let, kteří potřebují naši péči na lůžku několik dní.
 

 
 

Nyní jsme nuceni otevřít pro tyto pacienty i další izolační oddělení. Stávající kapacity jsou zahlceny.

Zákaz návštěv neplatí na naší Stanici paliativní péče a na dětském oddělení. Jinde jsou pouze po dohodě s ošetřujícím lékařem a v případech zvláštního zřetele. Zrušeny jsou i „propustky“ pacientů.

Zákaz návštěv se vztahuje také na duly a jejich přítomnost u porodu.

Případné návštěvy mohou proběhnout za přísných hygienických podmínek, v minimálním nutném počtu (max. 2 osoby) a s důslednou ochranou dýchacích cest jak návštěv, tak pacientů. Návštěvy nesmí mít příznaky respiračního onemocnění. Zákaz návštěv platí i pro oddělení porodnice a šestinedělí. Zde se připouští přítomnost otce u porodu za podmínky, že je zdráv a má ochranu dýchacích cest. Návštěvy, ale pouze otců, jsou za těchto podmínek povoleny i na oddělení šestinedělí. Ostatní návštěvy jsou v souladu s předchozím rozhodnutím zakázány. Jde o ochranu novorozenců, kteří jsou významně (i na životě) ohrožení vážným průběhem zejména RS virové infekce.

Děkujeme za pochopení a dodržování omezení.
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 27.12.2022 / 27.12.2022

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies