Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Jihlavská dermatovenerologie ve světě

Dermatovenerologie
Ve dnech 6. - 10. října 2010 se ve švédském Göteborgu konal 19. kongres EADV (European Academy of Dermatovenereology), největší vzdělávací akce dermatovenerologů z celého světa. Za kraj Vysočina se jej účastnila MUDr. Zuzana Nevoralová, lékařka kožního oddělení Nemocnice Jihlava.
 

 
 

Kongres je každoročně organizován Evropskou akademií dermatovenerologie. Akademie má na starosti vzdělávání lékařů v řadě oblastí kožního lékařství. Na jednotlivé kožní choroby se specializují tzv. European Task Forces. Letos byly do dvou z těchto „Task Forces“ jmenovány i dvě lékařky z České republiky, a to as. MUDr. Monika Arenbergerová z Prahy do skupiny pro maligní melanom a MUDr. Zuzana Nevoralová do skupiny pro kožní choroby v těhotenství (Task Force for Diseases in Pregnancy ).

„Mým prvním úkolem je vypracovat vzdělávací leták Akné v období těhotenství s dostupností pro ženy z celého světa a dále shromáždit informace o možnostech biologické léčby v těhotenství,“ uvedla lékařka Zuzana Nevoralová, odbornice na akné a kožní melanomy. Na svoje působení ve skupině se velice těší.

 

Dermatovenerologie

 
Zodpovídá: Ing. Veronika Pysková
Vytvořeno / změněno: 14.10.2010 / 14.10.2010

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies