Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Zdravotní sestry se učily sebeobraně

Prevence násilí
Poskytování zdravotnických služeb klade na pracovníky vysoké nároky. Často zde vzniká klima vedoucí k nervozitě, stresu a agresivímu chování nejen samotných pracovníků, ale i pacientů, klientů, jejich příbuzných a doprovázejících osob.
 

Odkazy


 
 

Zdravotničtí pracovníci jihlavské nemocnice neváhali a zapojili se do projektu „Posilování sociálního dialogu - prevence násilí na pracovištích“, a to za účelem naučit se znalostem a praktickým dovednostem nezbytným pro předcházení vzniku násilí na pracovištích i pro jeho následné zvládání. Tři desítky mužů a žen z Nemocnice Jihlava se po tři listopadové dny scházely ve sportovní hale, aby natrénovaly základy sebeobrany. Hlavním impulsem k této aktivitě byla u poloviny z nich jejich vlastní zkušenost s verbálním napadením na pracovišti. Každý čtvrtý pracovník se navíc setkal s fyzickým útokem ze strany pacienta.

 

Více o projektu na: http://www.cmkos.cz/lidske-zdroje_nove/projekt-esf-cmkos-a-kzps.

 

 

Prevence násilí
 
Zodpovídá: Ing. Veronika Pysková
Vytvořeno / změněno: 9.11.2011 / 9.11.2011

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies