Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

 

Pro děti šlápneme do pedálů!

web
V sobotu na jihlavském Vysočina festu šlápneme do pedálů pro děti. Desítky lidí by tak díky své síle a výkonu mohli pomoci získat peníze na opravu pokoje pro hospitalizované děti. Svaly si už na výkon masírují sestřičky i lékaři.
 

 
 

Pro dětské oddělení jihlavské nemocnice se na oranžovém kole Nadace ČEZ šlape už druhý rok. Loni v létě se podařilo 50 tisíc korun získat na Sázavafestu. Letos se kolo přesouvá do krajského města Vysočiny. Výkon mohou všichni návštěvníci Vysočina festu ukázat v sobotu odpoledne: „Samotné šlapání bude na oranžovém kole v sobotu 12. července od půl čtvrté odpoledne do devíti hodin do večera. Slavnostní předání šeku proběhne po koncertě Davida Kollera na hlavním podiu zhruba o půl jedenácté,“ upřesňuje Jana Štefánková z Nadace ČEZ s tím, že každý může šlapat minutu a částka se přičítá podle intenzity záběru.

Za vyšlapané peníze by dětské oddělení rádo opravilo další pokoj pro hospitalizované děti a jejich doprovod. Šlapání zahájí primář dětského oddělení Martin Zimen: „Přijďte nás podpořit. Kdo z dětského oddělení nebude sloužit, půjde šlapat, takže sestřičky i lékaře čeká velký sportovní výkon,“ usmívá se. Těšíme se na Vás!

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 9.7.2014 / 9.7.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies