Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

 

Hledáme lidi, kteří chtějí pomáhat

web
Jihlavská nemocnice hledá nové dobrovolníky. Všechny, kteří chtějí nezištně pomáhat, uvítáme. Dobrovolníci pomáhají léčit. Zpříjemňují totiž pacientům pobyt v nemocnici.
 

 
 

Dobrovolníci jsou potřeba dopoledne i odpoledne. Mohou umět hrát na nějaký hudební nástroj, ale můžou mít třeba jenom chuť si popovídat, jak říká koordinátorka dobrovolníků jihlavské nemocnice Jaroslava Pecková: „Program probíhá na dětském a onkologickém oddělení, dále na oddělení geriatrické a následné péče a paliativní péče.“

Nemocnice Jihlava spolupracuje s Oblastní charitou Jihlava, Domácí hospicovou péčí a Centrem pro rodinu. Pokud byste měli zájem o dobrovolnickou činnost, kontaktujte prosím Jaroslavu Peckovou z oddělení Geriatrické a následné péče jihlavské nemocnice, tel: 739 481 483. Těšíme se na všechny, kteří chtějí dobrým slovem pomoci našim pacientům.

 

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 29.7.2014 / 29.7.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies