Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Šlápněte s námi do pedálů pro děti!

Web
V sobotu 6. září budete mít příležitost udělat něco pro sebe a zároveň pro děti. Koná se totiž tradiční cyklojízda Na kole dětem Vysočinou v čele s Josefem Zimovčákem. Dobrovolným příspěvkem tam můžete pomoci hospitalizovaným dětem v jihlavské nemocnici. A pokud budete chtít, tak také ujet na kole 77 kilometrů. Kdo se na to necítí, zvolit si může i kratší úsek.
 

 
 

Trať vede přes Třešť, Jihlavu, Batelov a končí opět v Telči. Čtvrtá dobročinná cyklojízda se jede v sobotu 6. září. Startuje se v 10 hodin dopoledne z náměstí Zachariáše z Hradce v Telči. Celou trasu střeží policisté a připravené je občerstvení. Trasu zvládly předchozí ročníky jak seniory, tak malé děti. „Je to vždy příjemný výlet, na který se těší celé naše oddělení,“ zve primář dětského oddělení Martin Zimen.

I letos můžete přispět dobrovolným startovným. Část výtěžku bude věnována nadačnímu fondu Na kole dětem, který prostředky použije na financování rekondičních pobytů onkologicky nemocných dětí. Druhá polovina pak připadne dětskému oddělení Nemocnice Jihlava.

Registrace je možná od pátku 22. září do půlnoci 5. září 2014 na stránkách www.nakoledetemvysocinou.cz, kde získáte také další aktuální informace. Elektronická registrace je z důvodu lepší organizace před startem. Loni vyjelo na trať 350 cyklistů. Těšíme se na všechny účastníky!

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 28.8.2014 / 28.8.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies