Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

V pavilonu urgentní péče vypukne požár. Naštěstí jen cvičně.

Web
Nový pavilon Urgentní a intenzivní péče jihlavské nemocnice zachvátí ve středu dopoledne požár. Naštěstí půjde jen o cvičení hasičů. Hořet bude v kuchyňce infekčního oddělení.
 

 
 

„Jde o plánované cvičení,“ vysvětluje provozně technický náměstek Alexander Filip s tím, že hasiči se potřebují seznámit se zázemí pavilonu Urgentní a intenzivní péče. Ten byl otevřen na podzim 2012. V jedné jeho části je infekční oddělení včetně čtyřlůžkové JIP, ve druhé části budovy je urgentní příjem s ambulancemi a ve dvou patrech potom kardiologická, interní, neurologická, traumatologická a ortopedická JIP.

Cvičení proběhne ve středu 26. listopadu mezi 9 a 12 hodinou. Figuranty budou na místě dělat studenti Střední zdravotnické školy v Jihlavě. Pacientů se cvičení nijak nedotkne.

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice        

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 24.11.2014 / 24.11.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti