Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Diagnostické obory > Oddělení zobrazovacích metod > Spektrum péče > Úsek MRI - magnetická rezonance

 

Samovyloučení, Nežádoucí reakce na odběr, Dotazník spokojenosti

 

 
 
Vyplněním Dotazníku samovyloučení sami vyloučíte vaši krev, kterou jste u nás darovali, z použití pro pacienta. Mohla by mu totiž přinést riziko.

Tento dotazník je nutné vyplnit okamžitě v následujících situacích:

1) Po odběru se změní váš zdravotní stav. Nejrizikovějších je 72 hodin po odběru. Pokud jste 72 hodin po odběru měli vysokou teplotu, akutní průjem nebo jiné další klinické projevy nemoci, tak nám to nahlaste. Potřebujeme však znát změnu vašeho zdravotního stavu i v případě, že několik měsíců po odběru se u vás diagnostikuje např. žloutenka, HIV, borelióza, nádorové onemocnění atd.

2) Po odběru si uvědomíte, že jste nám opomněli říct některé skutečnosti, které mohou mít vliv na bezpečnost vaší krve. Například rizikové sexuální chování (styk s prostitutkou, sex za peníze, styk mezi muži atd.), návrat z rizikové oblasti, užívané léky, úzký kontakt s nemocnou osobou, nedávné tetování a další.

Místo vyplnění nám můžete i zavolat nebo napsat mail, ale vyplnění elektronického Dotazníku samovyloučení je nejrychlejší způsob řešení, protože informace se okamžitě dostane na příslušná místa (i v nepracovní dny) a to je žádoucí, protože jde o čas.
Odběr krve nebo krevních složek může vyvolat nežádoucí reakci, která se projeví za několik hodin až dní po vašem odběru. Pokud jste v souvislosti s odběrem pozoroval/a některý z uvedených jevů, který je uveden v dotazníku Pozdní nežádoucí reakce dárce krve po odběru, vyplňte tento dotazník.  • Dotazník spokojenosti dárce krve Nemocnice Jihlava
Aktuálně není dotazník spokojenosti funkční.

 
Zodpovídá: Nemocnice Jihlava
Vytvořeno / změněno: 14.11.2019 / 14.11.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies