Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Díky dárcům jsme pořídili třetí nový plicní ventilátor

web
Více než dva miliony korun se aktuálně sešly od dárců na nákup nových plicních ventilátorů. Jihlavská nemocnice tak pořídila další nový kus. Celkem je v nemocnici k dispozici 23 těchto přístrojů.
 

 
 

Sbírku na plicní ventilátory vyhlásila Nemocnice Jihlava zhruba před měsícem. „Během několika dní se nám sešly stovky tisíc korun a my jsme mohli pořídit dva nové kusy v základní verzi. Podařilo se v krátké době zřídit transparentní účet a mohli jsme tam pořídit třetí kus, typ za zhruba jeden milion korun,“ vysvětluje ředitel jihlavské nemocnice Lukáš Velev a tím, že děkuje všem dárcům za pomoc.

Jednou z komplikací onemocnění COVID 19 je zápal plic, který v závažných případech vyžaduje dechovou podporu, umělou plicní ventilaci. Jihlavská nemocnice má aktuálně k dispozici 23 těchto přístrojů. K dnešními dni se od dárců sešly 2 093 000 korun. Děkujeme!


Transparentní účet: 123-1554860277/0100


Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice

obr

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 15.4.2020 / 15.4.2020

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti