Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Nechirurgické obory > Rehabilitační oddělení > Spektrum péče > Ergoterapie

 

Ergoterapie

 

 
 

Ergoterapie je terapie motoricko-intelektuálních funkcí a sociálních schopností s cílem dosažení samostatnosti v osobním, sociálním a pracovním životě.

Ergoterapie je důležitou součástí rehabilitace, zajišťuje léčebnou péči a plynulý přechod do společnosti a pokud možno i do zaměstnání, dokončuje resocializaci a integraci do rodiny.

S možností využití bohatého spektra různých materiálů je jedním z hlavních polí ergoterapeutické práce také cílený trénink vnímání (senzibility). Ergoterapie obsahuje také poradenskou činnost a to s hlavní orientací na klienta a jeho rodinné příslušníky, na doporučení vhodných pomůcek pro individuální potřeby pacienta. Cílem ergoterapeutické intervence je docílit prací v interdisciplinárním týmu zlepšení funkčního poškození pacienta, zabránění progrese a vzniku sekundárního poškození.

1


7

 

4

 
Zodpovídá: Nemocnice Jihlava
Vytvořeno / změněno: 22.4.2011 / 30.1.2023

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies