Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Chirurgické obory > Anesteziologicko-resuscitační oddělení

 

Resuscitační péče

 

 
 

RESUSCITAČNÍ PÉČE

Zahrnuje péči o nemocné s náhlým selháním jedné nebo více základních životních funkcí (vědomí, dýchání, oběhu), u nichž je nutno tyto funkce podporovat nebo uměle nahrazovat.Je poskytována nemocným s různou etiologií onemocnění či poranění.

V současnosti poskytujeme resuscitační péči na 5 lůžkách resuscitační stanice ARO. Stavební uspořádání stanice umožňuje boxový systém ošetřování. Boxy jsou vybaveny nejnovějším přístrojovým vybavením, jež spolu s dostatečným a erudovaným personálním zajištěním poskytují ty nejlepší podmínky pro kvalitní péči o kriticky nemocné. Na resuscitační stanici poskytujeme péči o kriticky nemocné podle tzv. léčebných protokolů, které standardizují tuto péči na vysoké úrovni. Jejich průběžnou inovací podle nejnovějších poznatků a doporučení v oblasti intenzivní medicíny zlepšujeme péči o kriticky nemocné, k čemuž je zapotřebí nejen soustavné vzdělávání lékařů a sester ARO, ale i systematické doplňování a inovace přístrojového vybavení resuscitační stanice. Nadstandardně je na našem oddělení poskytována péče o dárce orgánů do jejich odběru v rámci odběrového centra, které bylo zřízeno v Nemocnici Jihlava v r. 1993.

 
Zodpovídá: MUDr. Adolf Balogh
Vytvořeno / změněno: 4.5.2007 / 4.5.2007

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu