Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Diagnostické obory > Oddělení zobrazovacích metod > Spektrum péče > Úsek MRI - magnetická rezonance

 

Informace pro dárce krve a kostní dřeně

Milí dárci,
níže najdete informace týkající se darování krve - kde můžete zaparkovat, co jíst před odběrem a po odběru, jak se můžete k odběru objednat a potřebné kontakty. Dále zde získají informace ti, kdo se chtějí zaregistrovat do Českého registru dárců krvetvorných buněk.

 
 
 Nově máte možnost si u nás vyzvednout poukázky na 20% slevu na Bowling Rebel v OC Březinky a poukázku do Beauty Sallon Moss. Poukázky jsou na vyžádání v evidenci dárců krve. Mezi další benefity patří i 10% sleva do Burgrány u čerpací stanice ONO.


Dne 2.12.2021 máme sanitární den a neodebíráme. Otevírací doba o Vánocích 2021: máme zavřeno 23.12. a 30.12. Jinak odebíráme běžně a to tedy 20.-22.12 a 27.-29.12. 


Je nutné, abyste při návštěvě našeho OS měli řádně nasazený respirátor třídy FFP2/KN95/N95 nebo nanoroušku! Chráníte sebe, nás i ostatní dárce. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost.


 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
10.5.2012Kontakty, odběrové dny a objednáváníNemocnice Jihlava
10.5.2012Kritéria vhodného dárce a cestováníNemocnice Jihlava
10.5.2012Poučení dárce krveNemocnice Jihlava
10.5.2012Organizace odběru, příprava na odběr, po odběruNemocnice Jihlava
15.5.2014Jak se k nám dostanete a parkováníVěra Doupovcová
14.11.2019Samovyloučení, Nežádoucí reakce na odběr, Dotazník spokojenostiNemocnice Jihlava
4.4.2016Informace pro dárce kostní dřeněMgr. Monika Zachrlová
10.5.2012Výhody a ocenění pro dárce krveNemocnice Jihlava
10.5.2012Potřeba darování krveNemocnice Jihlava
25.11.2020Vánoční pokoj pro dárce krve
Všem pacientům letos chceme pod stromeček nadělit nový pokoj pro dárce krve. Pořídit ho s námi může po kousku každý z Vás. Díky Vám jsme opravili pokoje na rehabilitačním oddělení, chemostacionář na onkologické ambulanci, pokoj pro geriatrii, na gynekologicko-porodnickém oddělení, traumatologickém a dětském oddělení. Podívejte se, jak se pokoje změnily k nepoznání níže na odkazech:
Nemocnice Jihlava

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Diagnostické obory > HTO – Hematologicko-transfuzní oddělení > Informace pro dárce krve a kostní dřeně

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti