Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 583 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 15 16 17 18 -19- 20 21 22 23 24  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
25.1.2016Nastávajícím rodičům poradíme a vezmeme je na porodní sál
Nejenom nastávající maminky se můžou podívat do zákulisí porodnice a poslechnout si povídání lékařů a porodní asistentky. Ve čtvrtek 4. února je v jihlavské nemocnici připravená konference pro veřejnost s prohlídkou porodních pokojů.
Mgr. Monika Zachrlová
12.1.2016VII. Charitativní ples
Přijměte pozvání na již VII Charitativní ples s výtěžkem pro naše dětské oddělení. Vstupenky rychle mizí, proto neotálejte s rezervací. Ples se koná 5.března 2016, rezervace je možná u vrchní sestry dětského oddělení Mgr.Simony Hájkové.
Mgr. Monika Zachrlová
11.1.2016Těhotné pacientky dostaly pod stromeček nový pokoj
Nově opravené zázemí v jihlavské nemocnici čeká v letošním roce na těhotné pacientky. Zrekonstruuje se díky akci Vánoční pokoj, kdy se desítky lidí skládaly na jednotlivé položky. V pořadí půjde už o třetí Vánoční pokoj, který se díky dárcům podaří opravit.
Mgr. Monika Zachrlová
5.1.2016Letos začne oprava interního pavilonu, pacienty i zdravotníky čeká stěhování
Pacienti jihlavské nemocnice se od nového roku musí připravit na velké změny. Kvůli opravě interního pavilonu budou postupně přestěhována oddělení i ambulance. Celkově stěhování a opravy potrvají tři roky.
Mgr. Monika Zachrlová
4.1.2016Na první miminko roku 2016 si v Jihlavě počkali
V jihlavské porodnici si na první miminko počkali až do 3. ledna. Ve 3:53 ráno se tam narodila Simona Hodboďová s mírami 3220 g a 49 cm. Pro maminku je Simonka druhým přírůstkem do rodiny.
Mgr. Monika Zachrlová
28.12.2015Díky cyklistům se opravil pooperační pokoj pro děti
Nejmenší pacienti jihlavské nemocnice mají další nově opravený pooperační pokoj. Zrekonstruoval se díky cyklistům, kteří v létě projeli Žďárské vrchy. Pokoj se rozzářil barvami a ožil díky nové podlaze nebo nábytku.
Mgr. Monika Zachrlová
21.12.2015Dobrotety v nemocnici
Pacienty dnes navštívily Dobrotety. Navštívily dětské a geriatrické oddělení a porodnici. Děkujeme, udělaly jste všem radost. Fotky najdete ve fotogalerii našich stránek v levém menu.
Mgr. Monika Zachrlová
21.12.2015Rybu se salátem budou mít i pacienti v nemocnici
Ani pacienti v jihlavské nemocnici o rybu se salátem na Štědrý večer nepřijdou. Dopřát si budou moci také cukroví a přijdou za nimi i Skauti.
Mgr. Monika Zachrlová
17.12.2015Otevírací doba lékárny během svátků
Také během svátků pro vás máme otevřeno v lékárně i zdravotnické prodejně. Níže se podívejte na rozpis otevíracích hodin.
Mgr. Monika Zachrlová
15.12.2015Informace pro pacienty kožního oddělení
Důležitá informace pro pacienty kožního oddělení, od 1.ledna 2016 kožní ambulance Nemocnice Jihlava z důvodu plné kapacity nepřijímá do péče nové pacienty. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
10.12.2015Projekt Radost dětem na dětském oddělení
Nejmenší pacienty potěšili písničkou, dárky a povídáním členové projektu Radost dětem. Děkujeme, pacienty jste pobavili a zpříjemnili jim pobyt v nemocnici. Na fotky se můžete podívat ve fotogalerii.
Mgr. Monika Zachrlová
8.12.2015Mladí fotbalisté a známý herec nadělili dětem vánoční dárky
Letos už poosmé přišli mladí fotbalisté udělat dětem do nemocnice radost před Vánocemi. Přinesli s sebou dárky, na které se sami složili, a přivedli také VIP osobnost. Děti potěšil herec Radim Fiala.
Mgr. Monika Zachrlová
7.12.2015Maraton pomohl v prevenci rakoviny tlustého střeva
Desítky pacientů si nechaly během 24 hodin udělat preventivní kolonoskopické vyšetření. Zhoubný nádor se u žádného z nich nepotvrdil, ale téměř všichni pacienti měli polypy, které jim lékaři odstranili. Akce pro nespavce tak ukázala, jak důležité je na vyšetření chodit.
Mgr. Monika Zachrlová
3.12.2015Na Den zdraví zachytili lékaři pacienty s podezřením na rakovinu kůže
Prevence má smysl. Opět to ukázal Den zdraví. V kožní ambulanci odhalili lékaři šest pacientů s patologickým nálezem na kůži. Dalším stovkám lidí se změřil cholesterol, tlak, nebo glykémie.
Mgr. Monika Zachrlová
3.12.2015Elektronické objednávání k lékaři se pro pacienty zjednodušilo
Objednat se bez čekání k lékaři v jihlavské nemocnici je nyní jednodušší. Systém e@mbulance, kdy se pacienti mohou objednávat na přesný čas k lékaři, využívá více než 43 tisíc lidí na Vysočině. Noví zájemci o registraci se mohou nově přihlásit do systému pomocí účtu mojeID. Tento systém byl integrován díky spolupráci Kraje Vysočina se sdružením CZ.NIC, které službu mojeID provozuje. Pacient, který má účet mojeID, tak již nemusí s občanským průkazem k registraci osobně do nemocnice na Kontaktní centrum. Navíc bylo v nemocnici otevřeno Validační místo mojeID.
Mgr. Monika Zachrlová
1.12.2015V jihlavské nemocnici uvedli do provozu přístroje za desítky milionů
Lineární urychlovač a angiografický komplet slouží nově pacientům v jihlavské nemocnici. Jedná se o nejdražší přístroje pořízené v nemocnici za poslední roky. Sloužit budou onkologickým pacientům a těm, které trápí cévní problémy.
Mgr. Monika Zachrlová
24.11.2015Zdarma změříme cholesterol i vyšetříme znaménka
Prevence je základ. Jihlavská nemocnice proto připravila Den zdraví pro veřejnost, kde si můžete nechat změřit tlak, cholesterol, naučíte se správně mýt ruce, nebo vám lékaři zkontrolují znaménka. To vše zdarma.
Mgr. Monika Zachrlová
23.11.2015Těhotným chceme nadělit pod stromeček nový pokoj
Také letos chceme pacientům dát pod stromeček nový pokoj. Loni se díky dárcům opravil pokoj pro pacienty po úrazech na traumatologickém oddělení, předloni pro hospitalizované děti. Letos chceme nadělit vánoční pokoj na gynekologické oddělení těhotným pacientkám, které mnohdy musí trávit v nemocnici i několik týdnů.
Mgr. Monika Zachrlová
16.11.2015V Jihlavě použili novou metodu pro pacienty s vyhřezlou ploténkou
Ojedinělý zákrok, který dokáže pacienta zbavit bolesti zad kvůli vyhřezlé ploténce, provedli v těchto dnech v jihlavské nemocnici. Operace se konala na pracovišti CT, kde díky kvalitní technice lékaři bez operační rány provedli přes kůži vpich do ploténky a pomocí vibračního zařízení ji odsáli. Třicetiletá pacientka cítila už po zákroku úlevu, kdy bolesti zad ustoupily.
Mgr. Monika Zachrlová
10.11.2015Jihlavská lékařka bude vzdělávat kolegy z celého světa
Ze zkušeností lékařky kožního oddělení jihlavské nemocnice Zuzany Nevoralové budou čerpat zdravotníci z celého světa. Zúčastnila se dermatologického kongresu v Kodani, kde si ji vybrali k natáčení ve studiu na odborné téma. Materiál se použije na vzdělávací webové stránky lékařů, které využívají lékaři ze všech světadílů.
Mgr. Monika Zachrlová
4.11.2015Šátky vydělaly na dvě infuzní pumpy pro děti
Původní přání znělo nákup jedné infuzní pumpy za 25 tisíc korun. Šátkový veletrh v jihlavském City parku předčil očekávání. Prodaly se darované doplňky za více než padesát tisíc korun, proto se mohou pořídit přístroje dva a ještě zbudou peníze na drobnosti do pokojů hospitalizovaných dětí. Navíc přispěl jihlavský City park, takže se výtěžek zvýšil o dvacet tisíc korun
Mgr. Monika Zachrlová
2.11.2015Maraton prevence aneb akce pro nespavce
Mikuláš bude mít letos na gastroenterologické ambulanci jihlavské nemocnice dost neobvyklý průběh. Preventivní kolonoskopické vyšetření tam bude provádět endoskopický tým, který by rád upozornil na důležitost prevence rakoviny tlustého střeva. Maraton vyšetření bude probíhat 24 hodin.
Mgr. Monika Zachrlová
26.10.2015Sportovní odpoledne 2015
V sobotu 24. října jsme měli Sportovní den, kdy se zaměstnanci jihlavské nemocnice utkali ve volejbalu. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak klání vypadalo.
Mgr. Monika Zachrlová
21.10.2015V Jihlavě přibývá těhotných cizinek, připravili pro ně proto brožury
V jihlavské porodnici rodí stále více cizinek. Stoupá mimo jiné také počet těhotných žen z vietnamské komunity. Právě pro ně připravili na oddělení brožuru, která jim zodpoví veškeré potřebné otázky. Ženy se tak například dozví kdy jet do porodnice, co si vzít s sebou a napsané mají také všechny důležité kontakty.
Mgr. Monika Zachrlová
15.10.2015Infekce současnosti
Ve fotogalerii se můžete podívat, jak probíhala včerejší konference pro veřejnost, tentokrát z infekčního oddělení s názvem Infekce současnosti.
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 583 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 15 16 17 18 -19- 20 21 22 23 24  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies