Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Hlavní menu > Tiskové centrum

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 640 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3 4 5 6 ... 26  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
25.1.2023Naše nemocnice má jako jediná v Kraji Vysočina Vědeckou radu
Vědecká rada Nemocnice Jihlava je poradním orgánem ředitele Nemocnice Jihlava v oblasti vědecko-výzkumné a výchovné činnosti, která se jakýmkoliv způsobem dotýká aktivit nemocnice. Posláním je rozvíjet a podporovat tyto činnosti vedoucí ke zlepšení kvality zdravotní péče poskytované v nemocnici a k prezentaci vědecko-výzkumných a vzdělávacích aktivit odborné i laické veřejnosti.
Mgr. Monika Zachrlová
25.1.2023Aktuální informace k prezidentským volbám
Informace k volbám v naší nemocnici: na volby se mohou nyní hlásit jen ti, kteří mají vyřízený voličský průkaz nebo trvalý pobyt na uvedených adresách:
o Rantířovská 2, 2a, 4, 6
o Vrchlického 46, 57, 57a, 59, 61, 63, 69
o Za Prachárnou 1, 1a, 3, 5, 7, 7a, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47
Hlásit se mohou do pátku 27.1.2022 do 13:00.
Mgr. Monika Zachrlová
24.1.2023Akné: nejzávažnější formy bolí, že nemůžete spát
Na našem podcastu máme nový rozhovor. O tom, že akné není jenom nehezké, ale dokáže i bolet a špinit oblečení. V České republice jsou jenom dvě Akné poradny. Jedna z nich je v jihlavské nemocnici a vede ji Nevoralová Zuzana,MUDr. Ph.D., která léčí nejzávažnější formy akné a vyhledávají ji pacienti z celé země. Odkaz najdete níže v dokumentu.
Mgr. Monika Zachrlová
23.1.2023V Jihlavě hledají nové dárce krve, opravili jim zázemí
Dárek pro ty, kteří sami pomáhají. Pro dárce krve v jihlavské nemocnici opravili zázemí. Nový je nábytek, kuchyňka, ale také vybavení a dekorace. Vše se podařilo díky akci Vánoční pokoj, kdy veřejnost přispívá na jednotlivé položky seznamu. Snad i díky zvelebenému místu se podaří přilákat nové dárce krve. Jejich populace totiž pomalu stárne a noví dárci chybí.
Mgr. Monika Zachrlová
20.1.2023Pacientům před výměnou kolenního a kyčelního kloubu lékaři opět zodpoví dotazy
Pro všechny pacienty před totální endoprotézou kolenního a kyčelního kloubu jsme připravili schůzku s personálem ortopedicko-traumatologického oddělení, kde se dozví vše o operaci, která je čeká. Zájemcům zdravotníci zodpoví veškeré jejich dotazy. Nově budou na místě také nutriční terapeutky.
Mgr. Monika Zachrlová
18.1.2023Představili jsme nejmodernějšího operačního robota
Nejmodernější robotický operační systém nově slouží v jihlavské nemocnici. Využívat ho budou operatéři napříč chirurgickými obory. Vybavení za desítky milionů korun je jediné na Vysočině. Pro pacienty znamená, že operační rány jsou menší, lépe se hojí, u zákroků je nižší výskyt komplikací a návrat do běžného života podstatně rychlejší.
Mgr. Monika Zachrlová
16.1.2023Návštěvy od zítra v naší nemocnici opět povoleny
Vzhledem ke zlepšení epidemiologické situace od zítra, tedy úterý 17. ledna, rušíme zákaz návštěv. Stále ale platí, nezapomeňte s sebou respirátor, choďte za pacienty nejvýše ve dvou v délce nejdéle 30 minut. Pokud máte respirační potíže, prosíme, návštěvu odložte. Děkujeme!
Mgr. Monika Zachrlová
16.1.2023Druhé kolo prezidentských voleb v nemocnici
Vážení pacienti, pokud máte plánovanou hospitalizaci v naší nemocnici, i při druhé volbě máte možnost volit u nás. Více informací najdete níže.
Mgr. Monika Zachrlová
16.1.2023Měření cholesterolu zdarma startujte právě dnes
Snadno, rychle a zdarma si mohou nově pacienti v jihlavské nemocnici nechat změřit cholesterol. Stačí z pohodlí domova vyplnit jednoduchý dotazník a poté si zarezervovat termín odběru v nemocnici. Prevence je důležitá, zájemci tak mohou předejít třeba cévní mozkové příhodě.
Mgr. Monika Zachrlová
10.1.2023Omezení neurologické ambulance
V tomto měsíci naši neurologové pomáhají v Pelhřimově, kde mají akutní nedostatek lékařů. Z tohoto důvodu jsme museli zrušit provoz jedné naší neurologické ambulance. Pacienty obvoláme a rušíme termíny. Jakmile se situace v pelhřimovské nemocnici vyřeší, ambulanci budeme moci znovu otevřít. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
9.1.2023Loňský rok ovládli jihlavskou porodnici chlapci
Každá čtvrtá rodička si vybere Jihlavu přesto, že spádově má rodit jinde. Stejně jako předchozí roky pokračuje jihlavská porodnice v trendu, že ji vyhledávají ženy i ze vzdálenějších měst. Vybraly si ji třeba i nastávající maminky z Vrchlabí, Olomouce nebo České Lípy.
Mgr. Monika Zachrlová
6.1.2023Protialkoholní záchytná stanice má za sebou rekordní rok
Rekord, ke kterému se nesluší připít, slaví Protialkoholní záchytná stanice v Jihlavě. Loni poskytla azyl historicky nejvyššímu počtu lidí. Na místě strávili noc v průměru čtyři opilci. Čísla také říkají, že za pobyt zaplatí jenom třetina z nich.
Mgr. Monika Zachrlová
2.1.2023Doprava Červeného kříže nově jako Dopravní zdravotní služba Nemocnice Jihlava
Od Nového roku je doprava Červeného kříže v novém kabátu. Spadá pod jihlavskou nemocnici. Pro klienty se nic měnit nebude, kromě telefonního čísla.
Mgr. Monika Zachrlová
27.12.2022Zákaz návštěv v naší nemocnici
Vážení, vzhledem k velice špatné epidemiologické situaci přistupuje jihlavská nemocnice s okamžitou platností k zákazu návštěv. Během vánočních svátků došlo k naplnění kapacit našeho infekčního oddělení. Nejčastěji jsme přijímali dospělé pacienty s respiračními onemocněními, chřipkou a RS virem, v kombinaci s covidem, z většiny starší 70-ti let, kteří potřebují naši péči na lůžku několik dní.
Mgr. Monika Zachrlová
22.12.2022Provoz naší lékárny o vánočních svátcích
Naše lékárna je pro Vás otevřená i během vánočních svátků. Konkrétní rozpis až do začátku ledna najdete níže v dokumentu.
Mgr. Monika Zachrlová
22.12.2022Prezidentské volby v nemocnici
Milí pacienti, v novém roce nás čekají prezidentské volby a také v nemocnici máte možnost volit. Konkrétní termín voleb je 13. a 14. ledna 2023. Více informací se dozvíte níže.
Mgr. Monika Zachrlová
19.12.2022Unikátní operaci vbočených palců provádí nově ortopedi v Jihlavě
Bolesti nohou, problémy s vybíráním obuvi. Takové potíže mají pacienti, které trápí vbočený palec. Nejde jen o estetický problém, ale o komplexní postižení nohy s poruchou postavení palce. V jihlavské nemocnici nově nabízí pacientů řešení. Výkon, jehož výsledkem je menší otok i bolestivost a rychlejší rekonvalescence nabízí nemocnice jako jediná na Vysočině.
Mgr. Monika Zachrlová
8.12.2022Stovky lidí se díky nové kuchyni nají v novém
Moderní vybavení a opravy za desítky milionů korun. Pavilon stravovacího provozu jihlavské nemocnice prošel kompletní rekonstrukcí. Prostory, kde teď denně vaří obědy pro více než 1500 lidí, dostaly nejenom novou tvář, ale hlavně kuchyni. Denně se zde připravují jídla pro stovky pacientů, zdravotníků, ale i externích strávníků.
Mgr. Monika Zachrlová
30.11.2022Lékaři poradí s výlety do exotických míst
Cestovatelé mohou využít novou ambulanci v jihlavské nemocnici. Kdo chce vyjet do exotické destinace, se v ambulanci poradí nejenom ohledně očkování, ale třeba i s obsahem lékárny, kterou bychom si na dovolenou měli vzít s sebou. Nová ambulance cestovní medicíny otevře brány poprvé 1. prosince.
Mgr. Monika Zachrlová
24.11.2022Desátý Vánoční pokoj bude sloužit pacientům chirurgického oddělení
Letošním rokem startuje již desátý jubilejní Vánoční pokoj, jehož výtěžek bude věnován Chirurgii B. Právě na tomto oddělení jsou hospitalizováni pacienti se sníženou soběstačností v důsledku chronických defektů a ran, které mnohdy končí amputačními výkony. Výtěžek této sbírky bychom použili k zakoupení pomůcek pro naše pacienty se sníženou soběstačností a také jako prevence dekubitů.
Mgr. Monika Zachrlová
22.11.2022Krev je život. Rozhovor s vedoucím hematologické laboratoře Jaroslavem Zeleným
Chirurg bez nich nezačne operovat. Až výsledky z hematologické laboratoře ukážou, jestli má pacient krve dostatek a jak se sráží. Krev je život. Co všechno z ní jde zjistit? V dalším dílu našeho podcastu odpovídá vedoucí hematologické laboratoře jihlavské nemocnice Jaroslav Zelený.
Mgr. Monika Zachrlová
21.11.2022Zákaz návštěv na geriatrii
Vážení, na našem geriatrickém oddělení jsou kvůli závažné epidemiologické situaci zakázány návštěvy, a to až do odvolání. Stanice paliativní péče zůstává pro návštěvy otevřená. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
18.11.2022Pacientům před výměnou kolenního a kyčelního kloubu lékaři opět zodpoví dotazy
Pro všechny pacienty před totální endoprotézou kolenního a kyčelního kloubu jsme připravili schůzku s personálem ortopedicko-traumatologického oddělení, kde se dozví vše o operaci, která je čeká. Zájemcům zdravotníci zodpoví veškeré jejich dotazy.
Mgr. Monika Zachrlová
18.11.2022Otevření jídelny pro externí strávníky
Vážen strávníci, od pondělí 21.listopadu bude možnost znovu aktivovat kartu na oběd. Stará karta nebude kvůli systému externím strávníkům fungovat, proto je nutné aktivovat novou kartu. To uděláte budově stravovacího provozu u paní Kanswohlové, tel: 567 157 358.
Mgr. Monika Zachrlová
14.11.2022eAmbulance mimo provoz
Dnes 14. listopadu je z technických důvodů mimo provoz eAmbulance. Na vyřešení problému se pracuje. Kontaktní centrum ve vestibulu nemocnice je dnes zavřené, děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 640 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2- 3 4 5 6 ... 26  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies