Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 624 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 25  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
17.3.2023Zákaz návštěv na OGNP 2
Milé návštěvy, kvůli nedobré epidemiologické situaci jsme museli vyhlásit zákaz návštěv na oddělení OGNP2. Platí zatím od pátku 17. března do neděle 26. března. OGNP 1 a Stanice paliativní péče se zákaz návštěv netýká. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
16.3.2023Pacientům před výměnou kolenního a kyčelního kloubu lékaři opět zodpoví dotazy
Pro všechny pacienty před totální endoprotézou kolenního a kyčelního kloubu jsme připravili schůzku s personálem ortopedicko-traumatologického oddělení, kde se dozví vše o operaci, která je čeká. Zájemcům zdravotníci zodpoví veškeré jejich dotazy. Nově budou na místě také nutriční terapeutky.
Mgr. Monika Zachrlová
9.3.2023Šetříme desítky tisíc měsíčně díky jednoduché novince
Více než půl roku testuje Nemocnice Jihlava energetickou úsporu počítačů. Jednoduché řešení šetří až 100 tisíc korun každý měsíc za elektřinu. Efektivní vypínání počítačů a monitorů tak ušetřilo stovky tisíc korun.
Mgr. Monika Zachrlová
28.2.2023Jihlavská nemocnice shání fyzioterapeuty a rehabilitační lékaře. Značka: ihned
Smysluplná práce, ve které pomáháte vracet se lidem do běžného života. Potřebují je pacienti po úrazech, cévních mozkových příhodách, nebo po operacích kloubů. Řeč je o fyzioterapeutech, ergoterapeutech a rehabilitačních lékařích. Ty všechny nyní jihlavská nemocnice naléhavě hledá.
Mgr. Monika Zachrlová
15.2.2023Výběrové řízení
Nemocnice Jihlava vypisuje výběrové řízení na pozici primář/primářka oddělení zobrazovacích metod. Více informací najdete níže.
Mgr. Monika Zachrlová
13.2.2023Maminky si z naší porodnice přinesou nově domů dárek
Novinku pro maminky si připravili v jihlavské porodnici. Domů si odnesou otisky nožiček svého miminka na kartičce, která jde zarámovat, nebo vložit do vzpomínkové knihy. S otiskem pomůžou rodičům sestřičky z novorozeneckého oddělení.
Mgr. Monika Zachrlová
10.2.2023Cestu k ošetření nehojících se ran mají v Lesnově jednodušší
Klienti z domova pro seniory v Lesnově už nemusejí jezdit na ošetření nehojících se ran do nemocnice. Sestřičky specialistky pro hojení ran jihlavské nemocnice jezdí pravidelně za nimi. Zdravotníci tak našli cestu, jak seniorům zjednodušit cestu k ošetření.
Mgr. Monika Zachrlová
6.2.2023Novorozenci v Jihlavě mají nové zázemí
Pro nejmenší pacienty jihlavské nemocnice jsou připravené nové inkubátory. Díky přístrojům za téměř milion korun se na jednotce intenzivní péče zlepšilo zázemí a péče o nedonošené a nemocné novorozence. Nadační fond Kapka naděje pořídil také další přístroje do specializovaných dětských ambulancí za desítky tisíc.
Mgr. Monika Zachrlová
31.1.2023Na chirurgii začínají vybavovat Vánoční pokoj
Pacienti se sníženou soběstačností kvůli chronickým defektům a ranám, které mnohdy končí amputačními výkony. To jsou nejčastější klienti chirurgického oddělení jihlavské nemocnice. Letos pro ně opraví Vánoční pokoj. Od dárců se sešlo přes sto tisíc korun. Pokoj dostane nový kabát během letošního roku.
Mgr. Monika Zachrlová
25.1.2023Naše nemocnice má jako jediná v Kraji Vysočina Vědeckou radu
Vědecká rada Nemocnice Jihlava je poradním orgánem ředitele Nemocnice Jihlava v oblasti vědecko-výzkumné a výchovné činnosti, která se jakýmkoliv způsobem dotýká aktivit nemocnice. Posláním je rozvíjet a podporovat tyto činnosti vedoucí ke zlepšení kvality zdravotní péče poskytované v nemocnici a k prezentaci vědecko-výzkumných a vzdělávacích aktivit odborné i laické veřejnosti.
Mgr. Monika Zachrlová
25.1.2023Aktuální informace k prezidentským volbám
Informace k volbám v naší nemocnici: na volby se mohou nyní hlásit jen ti, kteří mají vyřízený voličský průkaz nebo trvalý pobyt na uvedených adresách:
o Rantířovská 2, 2a, 4, 6
o Vrchlického 46, 57, 57a, 59, 61, 63, 69
o Za Prachárnou 1, 1a, 3, 5, 7, 7a, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47
Hlásit se mohou do pátku 27.1.2022 do 13:00.
Mgr. Monika Zachrlová
24.1.2023Akné: nejzávažnější formy bolí, že nemůžete spát
Na našem podcastu máme nový rozhovor. O tom, že akné není jenom nehezké, ale dokáže i bolet a špinit oblečení. V České republice jsou jenom dvě Akné poradny. Jedna z nich je v jihlavské nemocnici a vede ji Nevoralová Zuzana,MUDr. Ph.D., která léčí nejzávažnější formy akné a vyhledávají ji pacienti z celé země. Odkaz najdete níže v dokumentu.
Mgr. Monika Zachrlová
23.1.2023V Jihlavě hledají nové dárce krve, opravili jim zázemí
Dárek pro ty, kteří sami pomáhají. Pro dárce krve v jihlavské nemocnici opravili zázemí. Nový je nábytek, kuchyňka, ale také vybavení a dekorace. Vše se podařilo díky akci Vánoční pokoj, kdy veřejnost přispívá na jednotlivé položky seznamu. Snad i díky zvelebenému místu se podaří přilákat nové dárce krve. Jejich populace totiž pomalu stárne a noví dárci chybí.
Mgr. Monika Zachrlová
20.1.2023Pacientům před výměnou kolenního a kyčelního kloubu lékaři opět zodpoví dotazy
Pro všechny pacienty před totální endoprotézou kolenního a kyčelního kloubu jsme připravili schůzku s personálem ortopedicko-traumatologického oddělení, kde se dozví vše o operaci, která je čeká. Zájemcům zdravotníci zodpoví veškeré jejich dotazy. Nově budou na místě také nutriční terapeutky.
Mgr. Monika Zachrlová
18.1.2023Představili jsme nejmodernějšího operačního robota
Nejmodernější robotický operační systém nově slouží v jihlavské nemocnici. Využívat ho budou operatéři napříč chirurgickými obory. Vybavení za desítky milionů korun je jediné na Vysočině. Pro pacienty znamená, že operační rány jsou menší, lépe se hojí, u zákroků je nižší výskyt komplikací a návrat do běžného života podstatně rychlejší.
Mgr. Monika Zachrlová
16.1.2023Návštěvy od zítra v naší nemocnici opět povoleny
Vzhledem ke zlepšení epidemiologické situace od zítra, tedy úterý 17. ledna, rušíme zákaz návštěv. Stále ale platí, nezapomeňte s sebou respirátor, choďte za pacienty nejvýše ve dvou v délce nejdéle 30 minut. Pokud máte respirační potíže, prosíme, návštěvu odložte. Děkujeme!
Mgr. Monika Zachrlová
16.1.2023Druhé kolo prezidentských voleb v nemocnici
Vážení pacienti, pokud máte plánovanou hospitalizaci v naší nemocnici, i při druhé volbě máte možnost volit u nás. Více informací najdete níže.
Mgr. Monika Zachrlová
16.1.2023Měření cholesterolu zdarma startujte právě dnes
Snadno, rychle a zdarma si mohou nově pacienti v jihlavské nemocnici nechat změřit cholesterol. Stačí z pohodlí domova vyplnit jednoduchý dotazník a poté si zarezervovat termín odběru v nemocnici. Prevence je důležitá, zájemci tak mohou předejít třeba cévní mozkové příhodě.
Mgr. Monika Zachrlová
10.1.2023Omezení neurologické ambulance
V tomto měsíci naši neurologové pomáhají v Pelhřimově, kde mají akutní nedostatek lékařů. Z tohoto důvodu jsme museli zrušit provoz jedné naší neurologické ambulance. Pacienty obvoláme a rušíme termíny. Jakmile se situace v pelhřimovské nemocnici vyřeší, ambulanci budeme moci znovu otevřít. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
9.1.2023Loňský rok ovládli jihlavskou porodnici chlapci
Každá čtvrtá rodička si vybere Jihlavu přesto, že spádově má rodit jinde. Stejně jako předchozí roky pokračuje jihlavská porodnice v trendu, že ji vyhledávají ženy i ze vzdálenějších měst. Vybraly si ji třeba i nastávající maminky z Vrchlabí, Olomouce nebo České Lípy.
Mgr. Monika Zachrlová
6.1.2023Protialkoholní záchytná stanice má za sebou rekordní rok
Rekord, ke kterému se nesluší připít, slaví Protialkoholní záchytná stanice v Jihlavě. Loni poskytla azyl historicky nejvyššímu počtu lidí. Na místě strávili noc v průměru čtyři opilci. Čísla také říkají, že za pobyt zaplatí jenom třetina z nich.
Mgr. Monika Zachrlová
2.1.2023Doprava Červeného kříže nově jako Dopravní zdravotní služba Nemocnice Jihlava
Od Nového roku je doprava Červeného kříže v novém kabátu. Spadá pod jihlavskou nemocnici. Pro klienty se nic měnit nebude, kromě telefonního čísla.
Mgr. Monika Zachrlová
27.12.2022Zákaz návštěv v naší nemocnici
Vážení, vzhledem k velice špatné epidemiologické situaci přistupuje jihlavská nemocnice s okamžitou platností k zákazu návštěv. Během vánočních svátků došlo k naplnění kapacit našeho infekčního oddělení. Nejčastěji jsme přijímali dospělé pacienty s respiračními onemocněními, chřipkou a RS virem, v kombinaci s covidem, z většiny starší 70-ti let, kteří potřebují naši péči na lůžku několik dní.
Mgr. Monika Zachrlová
22.12.2022Provoz naší lékárny o vánočních svátcích
Naše lékárna je pro Vás otevřená i během vánočních svátků. Konkrétní rozpis až do začátku ledna najdete níže v dokumentu.
Mgr. Monika Zachrlová
22.12.2022Prezidentské volby v nemocnici
Milí pacienti, v novém roce nás čekají prezidentské volby a také v nemocnici máte možnost volit. Konkrétní termín voleb je 13. a 14. ledna 2023. Více informací se dozvíte níže.
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 624 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  -1- 2 3 4 5 ... 25  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies