Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 451 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 -5- 6 7 8 9 ... 19  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
15.5.2019V jihlavské nemocnici se pustili do boje s kouřením
Zdravotníci v jihlavské nemocnici prošli odborným školením, jak pomoci kuřákům s jejich zlozvykem. Pacienti se tak mohou poradit s vyškoleným personálem přímo během pobytu v nemocnici, a to ještě před tím, než jim bude doporučena návštěva odborné ambulance.
Mgr. Monika Zachrlová
9.5.2019Zdravotní sestry mají svátek
Sedm stovek zdravotních sester v jihlavské nemocnici slaví svátek. 12. května je Mezinárodní den sester. V posledních letech je jich nejenom v krajském městě Vysočiny nedostatek. Aktuálně nemocnice hledá 25 nových sester.
Mgr. Monika Zachrlová
6.5.2019Cvičení pro těhotné tento týden není
Tento týden ve čtvrtek 9.května se nekoná pravidelné cvičení pro těhotné. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
2.5.2019V jihlavské nemocnici se stěhovala další oddělení
V rámci oprav interního pavilonu se v těchto dnech přemístila další oddělení. Poslední stěhování čekalo pacienty ORL a také části ortopedicko-traumatologického oddělení. V následujících dnech čeká přesun ještě plicní oddělení. Interní pavilon je sice několik týdnů opraven, ale za chodu probíhají ještě poslední přesuny.
Mgr. Monika Zachrlová
24.4.2019Výroční zpráva 2018 na stránkách
Na našich stránkách v levém menu "Tiskové centrum" a následně "Výroční zprávy" najdete výroční zprávu o činnosti jednotlivých oddělení za uplynulý rok.
Mgr. Monika Zachrlová
18.4.2019Konec sběru víček
Od 1.dubna je zrušený sběr víček v naší nemocnici, který probíhal ve vestibulu hlavního vchodu. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
10.4.2019Na Dni zdraví jsme poradili desítkám lidí
Preventivní opatření mají smysl. Opět to potvrdil Den zdraví, který se konal tento týden v jihlavské nemocnici. Rekordní zájem projevili kuřáci, kteří by rádi skoncovali se svým zlozvykem.
Mgr. Monika Zachrlová
10.4.2019Výběrové řízení
Ředitel Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace vypisuje výběrové řízení na pozici primář/primářka infekčního oddělení. Bližší informace najdete v levém menu: Pracovní příležitosti- výběrová řízení.
Mgr. Monika Zachrlová
1.4.2019Na Den zdraví poradíme kuřákům nebo vyšetříme znaménka
Prevence je základ. Jihlavská nemocnice proto připravila již tradiční Den zdraví pro veřejnost, kde si můžete nechat změřit tlak, cholesterol, naučíte se také správně mýt ruce. Poradíme i s očkováním proti klíšťové encefalitidě. Zájemcům zkontrolujeme znaménka.
Mgr. Monika Zachrlová
27.3.2019V areálu jihlavské nemocnice se otevřela nová budova záchytky
„Opilci“ z Vysočiny mají nové zázemí. Protialkoholní záchytná stanice v Jihlavě je zkolaudovaná. Od začátku dubna se provoz přesune do nových prostor. Stavba vyšla na téměř 18 milionů korun.
Mgr. Monika Zachrlová
13.3.2019Pacientům ukážeme pohled do zákulisí operačních sálů
Videopřenos přímo z operačního sálu s komentovaným slovem lékaře. Na to se mohou těšit všichni, kteří budou chtít proniknout do zákulisí implantace totální endoprotézy kolenního kloubu. Zváni jsou jak pacienti, které trápí artróza, tak odborná veřejnost.
Mgr. Monika Zachrlová
5.3.2019Udělejte si jarní průvan v šatníku a pomozte dobré věci
Nákupní centrum Citypark Jihlava, jenž spadá do skupiny CPI Property Group, a Nemocnice Jihlava opět spojili své síly a společně pořádají 16. března velkou módní dobročinnou akci, Fashion market. Zapojit se může úplně každý a stačí k tomu jen nakouknout do svého šatníku.
Mgr. Monika Zachrlová
28.2.2019Interní pavilon je po kompletní rekonstrukci
Po třech letech skončily v jihlavské nemocnici opravy interního pavilonu. Do finále se dostaly i práce v suterénu a všechna lůžková oddělení jsou nyní na svých místech. Přesuny celých lůžkových oddělení a ambulancí kvůli opravám trvaly téměř tři roky.
Mgr. Monika Zachrlová
25.2.2019Konec zákazu návštěv na geriatrii
Na našem Oddělení geriatrické a následné péče již neplatí zákaz návštěv. Návštěvy v naší nemocnici jsou bez omezení.
Mgr. Monika Zachrlová
19.2.2019Zákaz návštěv na geriatrii
V jihlavské nemocnici na Oddělení geriatrické péče 2 platí až do odvolání zákaz návštěv kvůli epidemii průjmových onemocnění. U ostatních oddělení jsou návštěvy povoleny.
Mgr. Monika Zachrlová
18.2.2019Smutná zpráva
Dne 16.února 2019 nás opustil v nedožitých 88 letech náš dlouholetý kolega, emeritní primář patologicko-anatomického oddělené MUDr. Karel Khun.
Mgr. Monika Zachrlová
14.2.2019Průvodce nemocnicí získal ocenění v celorepublikové soutěži
Lubomír Dvořáček je už tři roky průvodcem v jihlavské nemocnici. Denně poradí desítkám lidí, kteří kvůli opravám interního pavilonu a stěhování ambulancí i oddělení nevěděli, kudy se vydat. V celorepublikové soutěži Bezpečná nemocnice se jihlavská nemocnice díky němu umístila na 4.místě.
Mgr. Monika Zachrlová
7.2.2019Prevence chřipky
V jihlavské nemocnici i přes stoupající počet chřipkového onemocnění není vyhlášen zákaz návštěv. Přesto důrazně prosíme o dodržování pravidel níže, aby se onemocnění nešířilo.
Mgr. Monika Zachrlová
7.2.2019Sestřičky pomohou uchovat vzpomínky odložených dětí
Kufřík mapující první dny života dostanou nově odložená či odebraná miminka v jihlavské nemocnici. Za poslední měsíce se takové dětí narodily v Jihlavě čtyři, to nejmladší tento týden. To už dostane kufřík, kam mu sestřičky mohou dát fotografii z porodnice, nebo výstřižek z novin, co se v den jeho narození stalo. Jihlavská nemocnice je první na Vysočině, která se do projektu zapojila.
Mgr. Monika Zachrlová
24.1.2019ORL ambulance mění režim, ošetří více objednaných pacientů
Pacienty na ORL ambulanci čekají změny. Připravit se musí na to, že objednání bude nově přes systém eAmbulance. Bez objednání budou ošetřeni pouze pacienti s akutními problémy. Lékaři tak chtějí zamezit přetěžování pacienty, kteří mohou vyřešit svůj problém se svým praktickým lékařem.
Mgr. Monika Zachrlová
14.1.2019Pacientům po úrazech nadělili dárci nový pokoj
Už pošesté se ukázalo, že se lidé především před Vánocemi dokáží semknout a pomoci. Do Štědrého dne se podařilo vybrat peníze mezi dárci na opravu pokoje pro pacienty. Tentokrát rehabilitačního oddělení. Tam jsou nejčastěji hospitalizováni pacienti po úrazech, ortopedických operacích či s neurologickými potížemi. Vybraná částka je letos rekordní.
Mgr. Monika Zachrlová
7.1.2019Jihlavskou porodnici si často vybírají maminky ze vzdálených měst
Maminky z celé Vysočiny i vzdálenějších měst vyhledávají jihlavskou porodnici. Čísla hovoří jasně, téměř pětina z nich má trvalé bydliště mimo krajské město.
Mgr. Monika Zachrlová
21.12.2018Na geriatrii dostali pod stromeček vybavení pro pacienty
Nová lůžka, nebo posezení pro pacienty. To jsou věci, které budou po novém roce pořízeny na geriatrickém oddělení. Vše bude možné zakoupit díky sponzorovi.
Mgr. Monika Zachrlová
21.12.2018Plavání a cvičení pro těhotné
Během vánočních svátků nebude probíhat cvičení ani plavání pro těhotné. V příštím roce začínáme první cvičení ve čtvrtek 10. ledna a první plavání v novém roce bude v pondělí 14. ledna 2019. Těšíme se na Vás.
Mgr. Monika Zachrlová
17.12.2018Otevírací doba lékárny během svátků
Níže najdete otevírací doby naší lékárny a prodejny zdravotnických potřeb během svátků.
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 451 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 -5- 6 7 8 9 ... 19  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Sbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti