Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 615 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4 5 6 7 ... 25  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
30.6.2022Výroční zpráva Nemocnice Jihlava na stránkách
Na webových stránkách nemocnice v sekci "Tiskové centrum" → "Výroční zprávy" je umístěna výroční zpráva za rok 2021. Díky ní se dozvíte vše o činnosti nemocnice, najdete zde finanční výkazy, tabulky, grafy, fotografie a další zajímavosti.
Mgr. Monika Zachrlová
24.6.2022Pro nejmenší pacienty máme dvacet nových monitorů dechu
Dětské oddělení jihlavské nemocnice dostalo nové přístroje pro novorozence. Celkem dvacet monitorů dechu bude sloužit těm nejmenším pacientům. Na oddělení je darovala Nadace Křižovatka.
Mgr. Monika Zachrlová
17.6.2022Pacienti po mozkových příhodách mají v Jihlavě péči na úrovni evropské špičky
Iktové centrum jihlavské nemocnice získalo nejprestižnější evropskou certifikaci. Tu drží jen nevelký počet špičkových nemocnic v celé Evropě. Je udělována na základě velmi pečlivého a přísného posouzení personálního a materiálního vybavení, organizace diagnostické a léčebné péče, i splnění sledovaných ukazatelů, a znamená, že pacienti po cévních mozkových příhodách mají v Jihlavě péči srovnatelnou s vyhlášenými evropskými nemocnicemi. Po ocenění ESO Angels Award získalo letos jihlavské centrum i certifikát ESO Stroke Unit.
Mgr. Monika Zachrlová
14.6.2022Změna v parkování u naší nemocnice
Milí řidiči, po několika letech fungování parkovacího systému jsme přistoupili k drobným změnám. Mění se ceník a nově také můžete v areálu parkovat půl hodinu zdarma. Dříve bylo stání zpoplatněné. Více najdete v přehledu níže.
Mgr. Monika Zachrlová
10.6.2022Pacientům po úrazech a totálních endoprotézách se bude lépe ležet
Pacienti po úrazech a operacích mají lepší zázemí. Polovina ortopedicko-traumatologického oddělení jihlavské nemocnice dostala nové matrace a nakoupila se také nová polohovací lůžka a noční stolky. Vše bylo možné díky sponzorovi.
Mgr. Monika Zachrlová
31.5.2022Novorozenci v Jihlavě mají nové zázemí
Pro nejmenší pacienty jihlavské nemocnice jsou připravené nové inkubátory. Díky přístrojům za téměř milion korun se na jednotce intenzivní péče zlepšilo zázemí a péče o nedonošené a nemocné novorozence.
Mgr. Monika Zachrlová
24.5.2022Den melanomu: kontrola kůže a její ochrana jsou nutné
Po třech letech se konal v ambulancích kožního oddělení jihlavské nemocnice Den melanomu. Pauza byla způsobena covidovými omezeními. Lékařka Zuzana Nevoralová spolu s kolegyněmi vyšetřila více než stovku pacientů. Zachytila několik nádorů a přednádorů a řadě pacientů bylo doporučeno další pravidelné sledování.
Mgr. Monika Zachrlová
20.5.2022Neurologická ambulance pro děti na jiném místě
Rodiče mířící se svými dětmi do neurologické ambulance ji najdou nově na jiném místě. Zázemí našla na urgentním příjmu. Více informací je níže v dokumentu.
Mgr. Monika Zachrlová
19.5.2022Zdravotníci mají díky novince více času na pacienty
Jedinečný systém přihlašování zdravotníků využívají v jihlavské nemocnici. Lékaři i zdravotní sestřičky potřebují ke své práci počítač, kam zapisují pacientovu dokumentaci. Nový systém Imprivata, kterému se správci školili v Americe, ušetří čas a zvyšuje bezpečnost.
Mgr. Monika Zachrlová
13.5.2022Ocenění Alice Garrigue Masarykové putuje i do Jihlavy
Při příležitosti Mezinárodního dne sester byla poprvé udělena Cena PhDr. Alice Garrigue Masarykové za přínos českému ošetřovatelství. Pomyslná druhá příčka náleží Jarmile Cmuntové z Nemocnice Jihlava.
Mgr. Monika Zachrlová
11.5.2022Na záchytné stanici přibývá agresivních lidí se sklony k sebevraždě
Jediná protialkoholní záchytná stanice na Vysočině eviduje v posledních týdnech stále více agresivních pacientů. „Mám pocit, že sklízíme plody covidu,“ říká vedoucí stanice Lukáš Černý. Přibývá také těch, kteří mají sebevražedné sklony.
Mgr. Monika Zachrlová
11.5.2022Mše svatá nejenom pro pacienty
Rádi bychom Vás pozvali na bohoslužbu, tentokrát se jedná o mši svatou s nedělní platností. Zvaní jsou nejen všichni zaměstnanci, ale také pacienti a veřejnost. Koná se v sobotu 14.5.2022 v 16:45 ve velké zasedací místnosti.
Mgr. Monika Zachrlová
10.5.2022Poděkování za mimořádné zvládnutí poskytnutí první pomoci
Dnes jsme poděkovali Janě Šafrankové z našeho urgentního příjmu za mimořádné zvládnutí poskytnutí první pomoci. Minulý týden se náhodně cestou domů ocitla u vážné dopravní nehody u Hodic na Jihlavsku. Duchapřítomně se svojí dcerou poskytly profesionální laickou první pomoc čtyřem zraněným, ze kterých dva byli ve vážném stavu přepraveni do traumacenter a dva do naší nemocnice.
Mgr. Monika Zachrlová
6.5.2022Nové podložky pomáhají s polohováním pacientů
Péči o seniory usnadňují zdravotníkům nově v jihlavské nemocnici speciální podložky. Sestřičky díky nim snadno zjistí, jak jsou pacienti polohováni. Aktuálně je teď vybavených deset lůžek na geriatrickém oddělení, kde nový systém z rukou českých výrobců testují.
Mgr. Monika Zachrlová
26.4.2022Bezpečnější operace vedlejších nosních dutin nově v Jihlavě
Rychlejší a bezpečnější zákrok u složitějších operací pacientů s chronickým zánětem vedlejších nosních dutin s nosní polypózou- to jsou největší výhody použití CT navigace při operačních výkonech na vedlejších nosních dutinách. Nový přistroj využívají lékaři ORL na operačních sálech v jihlavské nemocnici.
Mgr. Monika Zachrlová
20.4.2022Tradiční Den zdraví letos na novém místě
Jak odnaučit kuřáky jejich zlozvyku, měření glykémie, nebo jak zjistit, že jsme si správně umyli ruce. Nově budeme také malovat a líčit rány, jako ve filmu. Pravidelný Den zdraví se bude letos konat v novém kabátě. Z nemocnice jsme ho přesunuli do jihlavského obchodního centra Citypark.
Mgr. Monika Zachrlová
13.4.2022Smuteční oznámení
Se zármutkem oznamujeme, že 8.dubna 2022 zemřel radiační onkolog MUDr. Eduard Dvořák. Pracoval jako emigrant v USA na několika pracovištích. Po pádu Železné opony se vrátil do České republiky a žil na Vysočině. Pracoval již v důchodu v Nemocnici Jihlava a pomáhal našim radiačním onkologům se zvládnutím základů i pokročilé práce na ozařovačích Varian. Byl zásadním přínosem pro zvládnutí práce na této technice.
Mgr. Monika Zachrlová
11.4.2022V naší nemocnici vyšetří znaménka
Do Dne melanomu se zapojují v Jihlavě. V nemocnici vyšetří zájemcům podezřelá znaménka. Nutné je se objednat, předpokládá se, že se stihne vyšetřit až stovka lidí. Termín je určený na pátek 20. května.
Mgr. Monika Zachrlová
8.4.2022Díky nové kotelně nemocnice ušetří stovky tisíc
Právě v těchto dnech mění kotelna jihlavské nemocnice tvář. Probíhají tam stavení práce a výměna technologií. Provoz bude nově šetrnější k přírodě a také se ušetří. Ročně stovky tisíc korun.
Mgr. Monika Zachrlová
25.3.2022Maminky po porodu mají v Jihlavě nový pokoj
Porodnice v jihlavské nemocnici nabízí pro maminky nově opravený pokoj. V zázemí s dvěma lůžky jsou nové postele, podlaha, nábytek a nová koupelna. Za pobyt na pokoji, kde tráví maminky po porodu první dny s miminkem, se nemusí platit.
Mgr. Monika Zachrlová
16.3.2022Naše nemocnice chce pomoci sestřičkám ve vzdělání
Více všeobecných sester, které mají více kompetencí. Jihlavská nemocnice navázala další spolupráci se Střední zdravotnickou školou. Cílem je otevřít nový ročník pro zájemce z řad praktických sester, a tímto studiem si zvýšit kvalifikaci tak, aby z nich byly sestry všeobecné. Ty mohou vykonávat více samostatné práce a mají také lepší platové ohodnocení.
Mgr. Monika Zachrlová
8.3.2022Nový model miminka pomůže ženám u porodu
V jihlavské porodnici pořídili nového pomocníka pro nastávající maminky. Anatomický model miminka a pánve pomůže ženám lépe si představit, jak miminko v pánvi rotuje a jak vlastně porod probíhá.
Mgr. Monika Zachrlová
1.3.2022Očkování přesunuto do nemocnice
Ode dneška se očkuje opět v naší Nemocnici Jihlava – ambulance chronických ran. Očkovací centrum Hruškové Dvory je zrušené. Níže v dokumentu se můžete podívat na mapu a fotografie místa.
Mgr. Monika Zachrlová
28.2.2022Aktuální informace pro pacienty z Ukrajiny
Níže v dokumentu najdete více informací pro pacienty z Ukrajiny. Infolinka je zdarma a dostupná také v ukrajinštině.
Mgr. Monika Zachrlová
23.2.2022Očkování se přesouvá zpět do nemocnice
Po téměř roce končí v Hruškových Dvorech očkovací centrum a přesouvá se zpět do nemocnice. Za zhruba rok byly aplikovány desítky tisíc vakcín. Poslední dávka byla podána toto pondělí. Od příštího týdne se již začne očkovat ve vybrané ambulanci jihlavské nemocnici na Vrchlického ulici.
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 615 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 -3- 4 5 6 7 ... 25  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies