Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Tiskové materiály

 
 

Zobrazeno je 25 z celkem 615 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 -5- 6 7 8 9 ... 25  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
22.9.2021Maminky mohou využít klokánkovací křesla
První kontakt maminky s dítětem je velice důležitý. Na dětském oddělení jihlavské nemocnice proto pořídili nová polohovací křesla, která zkvalitňují právě první okamžiky života maminky s předčasně narozeným miminkem. Zakoupení bylo možné díky sponzorovi.
Mgr. Monika Zachrlová
15.9.2021Laboranti využívají nový analyzátor pro vyhodnocení moči
Laboratoře jihlavské nemocnice mají nový přístroj na stanovení moči chemicky a vyhodnocení močového sedimentu. Denně analyzátor vyšetří zhruba stovku vzorků. Nejvíce vzorků je od pacientů z urologických ambulancí, z jednotlivých oddělení Nemocnice Jihlava a obvodních lékařů. Využívají ho tak lékaři napříč spektrem oborů.
Mgr. Monika Zachrlová
13.9.2021Hledáme dobrovolníky
Pokud Vás baví kontakt s lidmi a hledáte smysluplné strávení svého volného času, můžete se stát naším dobrovolníkem. Rádi Vás přivítáme v našich řadách. Více informací se dozvíte níže v dokumentu.
Mgr. Monika Zachrlová
13.9.2021Informace pro návštěvy
Milé návštěvy, níže v dokumentu najdete veškeré potřebné informace pro návštěvu svého blízkého v naší nemocnici. Prosíme o dodržování těchto pravidel a děkujeme za to.
Mgr. Monika Zachrlová
9.9.2021Elektronické objednání k lékaři
Od začátku září dochází ke změně krajského systému v elektronickém objednávání pacientů k lékaři. Původní systém je nahrazován novým a může proto docházet k různým chybám. Omluvte proto prosím problematické objednávání do systému eAmbulance, na odstranění chyb dodavatel pracuje. Děkujeme za pochopení.
Mgr. Monika Zachrlová
8.9.2021Letošní 1000 miminko v naší porodnici
Letošní naše tisící miminko je Vojtík. Na svět přišel dnes v 5:56, měří 48 cm a váží 2970 gramů. Doma už se na něj těší bráška prvňáček. Gratulujeme, vážíme si toho, že si vybíráte naši porodnici. Letos slavíme tisící miminko o tři týdny dřív, než loni.
Mgr. Monika Zachrlová
3.9.2021Cyklisté už pojedenácté šlápnou do pedálů a pomohou dětem
Letos se opět pojede tradiční charitativní cyklojízda Na kole dětem Vysočinou. V sobotu 11. září může každý vyjet na kole a pomoci. Tradičně se startuje v Telči na náměstí, polovina trasy je v Jihlavě a závěr je opět v Telči.
Mgr. Monika Zachrlová
30.8.2021Krev pacientů analyzují nové špičkové přístroje
V laboratořích jihlavské nemocnice používají nové biochemické analyzátory. Přístroje se používají k vyšetření krve, moče a ostatních tělních tekutin. V laboratoři se zpracovávají vzorky od pacientů z nemocnice ale i od ambulantních lékařů. Denně projde laboratoří přibližně 500 zkumavek odebrané krve. Téměř všechna odebraná krev se analyzuje právě v těchto nových přístrojích.
Mgr. Monika Zachrlová
27.8.2021Pacientům před výměnou kolenního a kyčelního kloubu lékaři opět zodpoví dotazy
Pro všechny pacienty před totální endoprotézou kolenního a kyčelního kloubu jsme připravili schůzku s personálem ortopedicko-traumatologického oddělení, kde se dozví vše o operaci, která je čeká. Zájemcům zdravotníci zodpoví veškeré jejich dotazy. Pravidelná akce se znovu opakuje po prázdninové přestávce.
Mgr. Monika Zachrlová
26.8.2021Plavání pro těhotné
Milé nastávající maminky, v září opět rozjíždíme plavání pro těhotné s našimi porodními asistentkami. Těšíme se na Vás každé liché pondělí, začínáme 13. září na bazénu ZŠ Demlova. Sraz je před bazénem v 18:45, cena lekce je 130 korun.
Mgr. Monika Zachrlová
24.8.2021Akce pro prvodárce
Milí prvodárci, již zítra ve středu 25. srpna se na Vás těšíme v našem odběrovém středisku.
9:00 - 11:30 registrace a odběr prvodárce
13:00 - 15:00 pouze registrace
Více najdete v dokumentu na plakátu.
Těšíme se na Vás!
Mgr. Monika Zachrlová
18.8.2021Lékaři v Jihlavě nově ničí nádory díky elektrickým výbojům
Novou metodu pro pacienty s nádory využívají na oddělení zobrazovacích metod v jihlavské nemocnici. Elektrický výboj dokáže zničit ložisko nádoru během pár minut. Zákrok již pomohl pacientovi s nádorem na ledvině, u kterého byly jiné metody vyloučené.
Mgr. Monika Zachrlová
11.8.2021Specializovaná ambulance řeší problémy s močením
Pacienti s poruchou močení najdou v jihlavské nemocnici novou pomocnou ruku. Slouží jim urodynamická ambulance, která řeší funkční poruchy dolních cest močových u dětí a dospělých. Specializovaná poradna dispenzarizuje a léčí poruchy močení tam, kde základní urologická vyšetření nedokázala příčinu najít.
Mgr. Monika Zachrlová
2.8.2021Termíny očkování pro neregistrované
Očkovací centrum v Hruškových Dvorech má na tento týden nové termíny pro neregistrované uchazeče. Najdete je níže.
Mgr. Monika Zachrlová
23.7.2021V létě pozor na sluníčko, může podpořit vznik rakoviny
Pravidelně se mazat opalovacím krémem a hlídat pobyt na slunci. Na to bychom v létě neměli zapomínat, a to především u dětí. „Spálení kůže v dětství je jedním z rizikových faktorů vzniku maligního melanomu v dospělosti,“ upozorňuje kožní lékařka jihlavské nemocnice Zuzana Nevoralová.
Mgr. Monika Zachrlová
12.7.2021Pacienti po mozkových příhodách mají v Jihlavě péči na úrovni evropské špičky
Iktové centrum jihlavské nemocnice získalo prestižní evropské ocenění. To drží jen několik desítek špičkových nemocnic v Evropě. Je udělováno na základě sledovaných ukazatelů a znamená, že pacienti po cévních mozkových příhodách mají v Jihlavě péči srovnatelnou s vyhlášenými světovými nemocnicemi.
Mgr. Monika Zachrlová
2.7.2021Elektronická pracovní neschopenka
Milí pacienti, pokud máte vystavenou pracovní neschopnost v naší nemocnici, nabízíme Vám nově možnost vyřízení její změny elektronicky. Nově tak nemusíte nikoho kontaktovat v nemocnici telefonicky. Vše potřebné najdete na odkazu www.nemji.cz/neschopenka
Mgr. Monika Zachrlová
1.7.2021Pro nejmenší pacienty máme dvacet nových monitorů dechu
Dětské oddělení jihlavské nemocnice dostalo nové přístroje pro novorozence. Celkem dvacet monitorů dechu bude sloužit těm nejmenším pacientům. Na oddělení je darovala Nadace Křižovatka.
Mgr. Monika Zachrlová
30.6.2021O letních prázdninách pozor na změny ordinačních hodin
V červenci a srpnu dochází ke změnám ordinačních hodin ambulancí jihlavské nemocnice. Některé odborné poradny přes léto přeruší provoz úplně, jiné omezí.
Mgr. Monika Zachrlová
21.6.2021Pacienti budou mít díky sponzorovi lepší připojení k internetu
V jihlavské nemocnici se rozšíří WiFi síť. Kvalitní připojení je důležité pro pacienty jak kvůli vyplnění stráveného času v nemocnici, tak pro spojení s blízkými. To se ukázalo především v posledním roce, jak je důležité. Investice byla možná díky sponzorovi.
Mgr. Monika Zachrlová
16.6.2021Lékaři poradí pacientům s lupénkou
Onemocnění, kterým trpí zhruba dvě procenta populace a postihuje stejně ženy, jako muže. Nejčastějším projevem je olupování zarudlé pokožky, neboť ta se obměňuje až sedmkrát častěji než normálně. Jde o lupénku, neboli psoriázu. Pacientům lékaři v jihlavské nemocnici nabízejí nově možnost online konzultace.
Mgr. Monika Zachrlová
11.6.2021Návštěvy v jihlavské nemocnici
Od dnešního dne se mění režim návštěv v naší nemocnici. Níže v dokumentu se dozvíte podrobnosti.
Mgr. Monika Zachrlová
8.6.2021Pacientům před výměnou kolenního a kyčelního kloubu lékaři opět zodpoví dotazy
Pro všechny pacienty před totální endoprotézou kolenního a kyčelního kloubu jsme připravili schůzku s personálem ortopedicko-traumatologického oddělení, kde se dozví vše o operaci, která je čeká. Zájemcům zdravotníci zodpoví veškeré jejich dotazy. Pravidelná akce se obnovila téměř po roce.
Mgr. Monika Zachrlová
27.5.2021Pacienty opět léčí na duši profesionálně vycvičený pes
Téměř rok do jihlavské nemocnice nemohli psi s terapeuty. Speciálně vycvičeným psím mazlíčkům se konečně po dlouhých měsících otevřely dveře. Omezení kvůli covidu skončila a canisterapie může pokračovat.
Mgr. Monika Zachrlová
27.5.2021Virtuální prohlídka porodnice
Vážení nastávající rodiče, na níže na odkazu si můžete projít naši porodnici krok za krokem. Nahlédnout můžete díky virtuální prohlídce i na nadstandardní pokoj a samozřejmě porodní pokoje.
Mgr. Monika Zachrlová

Zobrazeno je 25 z celkem 615 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 4 -5- 6 7 8 9 ... 25  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Tiskové materiály

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti

 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies