Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka

 

Zdravotníci ukáží, jak zachraňují životy. Podívat se může každý.

web
Lékaři a sestřičky jihlavské nemocnice předvedou profesionální pomocníky, díky kterým zachraňují životy. Poradí všem, jak správně měřit krevní tlak, nebo řeknou, jak a podle čeho probíhá třídění pacientů na urgentním příjmu. Práci plnou adrenalinu ukáží v pátek 14.června veřejnosti také Lékaři bez hranic, hasiči, záchranáři, nebo armáda.
 

 
 

„Řešení krizových situací v ČR a zahraničí“- tak se jmenuje konference, kterou pořádá Nemocnice Jihlava společně s Vysokou školou polytechnickou Jihlava. Součástí konference bude odborná sekce, ale i část přednášek určených pro laickou veřejnost. V parku VŠPJ pak bude probíhat doprovodný program formou Worshopu, kde se zájemci budou moci seznámit s ukázkami práce na urgentním příjmu, ale bude k vidění i technika Integrovaného záchranného systému, Armády ČR a dalších organizací, jako například Lékaři bez hranic. „Ukážeme pomůcky k zajištění dýchacích cest, poskytování první pomoci, resuscitaci, poradíme, jak si správně změřit tlak. Vysvětlíme, jak probíhá „triáž“, neboli třídění pacientů podle závažnosti potíží,“ popisuje vrchní sestra urgentního příjmu Hana Hladíková.

Workshopy budou probíhat v parku mezi 9 až 17 hodinou. Na místě se představí Lékaři bez hranic, hasiči, záchranáři, členové armády, Český červený kříž, nebo Amnesty international.

Přednášky se konají v aule B budovy VŠPJ v dopoledním bloku mezi 10 a 12 hodinou a odpoledním mezi 13 a 15 hodinou. Nutná je rezervace předem. Vstup na akci v parku je zdarma a není potřeba rezervace místa. Těšíme se na Vás! Program konference najdete níže na odkazu.

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice


Program- řešení krizových situací

 
Zodpovídá: Mgr. Monika Zachrlová
Vytvořeno / změněno: 6.6.2019 / 6.6.2019

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Mobilní verze | O webu | Prohlášení o přístupnosti