Nemji-logo-inverted

Oslava stých narozenin

Tento týden jsme měli na naší geriatrii velkou slávu. Naše pacientka paní Blaženka slavila 100 let. Dostala množství dárků a přišla spousta gratulantů.
Dostala třeba kopii Jihlavských listů z doby, kdy šla zhruba do první třídy. A představte si, že naše oslavenkyně je dokázala přečíst bez brýlí.

Oslava 100. narozenin naší pacientky geriatrického oddělení, paní Blaženky, se tento týden stala nezapomenutelnou událostí. S radostí jsme slavili tento významný milník v jejím životě a zároveň jsme měli tu čest být svědky její neuvěřitelné vitality a šarmu.

Při této příležitosti přišla spousta gratulantů, kteří jí přinesli mnoho dárků, vyjadřujících radost a obdiv k jejímu stoletému věku. Jedním z těchto darů byla kopie Jihlavských listů z doby, kdy paní Blaženka šla zhruba do první třídy. Bylo dojemné vidět, jak se tato nádherná dáma ponořila do minulosti a s radostí četla stránky novin, a to dokonce bez brýlí.

Je úžasné vidět, jak paní Blaženka září vitalitou a radostí z života, a to i v takto pokročilém věku. Její energie a životní optimismus jsou pro nás všechny inspirací. Celé oddělení geriatrie i zástupci magistrátu města Jihlavy jí  poblahopřáli k tomuto významnému výročí s přáním toho nejlepšího i do dalších let, spoustu radosti a zdraví. Její příběh nám připomíná, jak důležité je ctít a oslavovat životní milníky a vážit si moudrosti a zkušeností, které nám naše starší generace přinášejí.

Na fotografie z gratulací se můžete podívat níže.
Ke gratulaci se připojuje i celá Nemocnice Jihlava

Nemocnice Jihlava | Vaše nemocnice