Logo Nemocnice Jihlava (odkaz na titulní stránku) 

Nemocnice Jihlava - Oficiální web obce


Vyhledávání

Odkaz na Instagram Nemocnice Jihlava Odkaz na Facebook Nemocnice Jihlava YouTube kanál Nemocnice Jihlava LinkedIn profil Nemocnice Jihlava Audiozprávy

 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Cesta: Titulní stránka > Tématická nabídka > Diagnostické obory > Hematologicko-transfuzní oddělení

 

Informace pro dárce krve a kostní dřeně

Milí dárci,
níže najdete informace týkající se darování krve - kde můžete zaparkovat, co jíst před odběrem a po odběru, jak se můžete k odběru objednat a potřebné kontakty. Dále zde získají informace ti, kdo se chtějí zaregistrovat do Českého registru dárců krvetvorných buněk.

 
 
 

Nově máme oficiální facebookové stránky @darcikrvejihlava. Můžete nás sledovat a tak se dozvědět vždy vše podstatné.


Poslední odběrový den v roce 2019 je 18. 12. První odběrový den v roce 2020 je 2.1.


Vážení dárci, věnujte, prosím, pozornost podmínkám pro darování krve po návratu ze zahraničí!  Podmínky pro darování po návratu ze zahraničí naleznete v sekci Vhodný dárce krve a cestování. I po návratu ze Slovenska, Německa, Rakouska jsou určitá omezení (více viz tabulka). Prosíme o vaši spolupráci, pravdivé uvádění vašich zahraničních pobytů. V případě nerespektování těchto nařízení, může dojít k ohrožení pacienta, kterému by byla podávána vaše krev. V případě dotazů nám napište na darci@nemji.cz.


 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Diagnostické obory > HTO – Hematologicko-transfuzní oddělení > Informace pro dárce krve a kostní dřeně

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


Pomocná nabídka

Stránku:

web & design , redakční systém | Přihlásit se | Registrovat se | Mobilní verze | O webu